Trening 15 – min na płaski Brzuch – Video

trening na bosu

Ta 15-minutowy trening  to ogromne wyzwanie dla brzucha i najlepszy sposób na spalenie tłuszczu i wzmocnienie mięśni brzucha. Jest szybki, prosty i nie wymaga żadnego specjalnego wyposażenia. I najlepsza część – nadaje się do każdego poziomu fitness. Twój kręgosłup jest najczęściej używaną grupą mięśni w całym ciele, ponieważ łączy górną część z dolnym ciałem. Tak więc przy każdym wykonywaniu ruchu, twoje mięśnie brzucha będą wsparciem dla kręgosłupa. .

Mięśnie kręgosłupa są fundamentem, od którego zaczyna się każdy ruch.

Ten trening brzucha działa znacznie więcej niż modelowanie. Ma wielki wpływ na całą sekcję środkową (centralne i głębsze mięśnie brzucha, ukośne, mięśnie dolnej części pleców i pośladki). Doskonale zaprojektowany trening zdecydowanie nie wystarczy. Musisz także zwrócić uwagę na swoją dietę, jeśli chcesz spalić tłuszcz z brzucha i uzyskać bajeczny, płaski i silny brzuch.

Spalamy boczki i brzuszek

Najlepszy, najzdrowszy, najłatwiejszy, najprostszy, poręczny, sprawdzony naukowo i inteligentny sposób na utratę tłuszczu z brzucha to ciężkie ćwiczenia i zdrowe odżywianie.

Nie potrzebujesz żadnych modnych diet detoksycznych ani drogich planów żywieniowych, żeby zdrowo się odżywiać. Po prostu przestrzegaj 7 podstawowych zasad odchudzania:

1.Jedz 5 małych posiłków, dobrych jakościowo posiłków.
2.Ilekroć jesteś głodna, wypij szklankę wody przed rozpoczęciem jedzenia.
3.Nie jedz mniej, jedz lepiej! Jedz tak dużo jak w przeszłości, po prostu zamień jedzenie śmieciowe na  zdrowsze.

4.Zorganizuj swoje życie, swoją kuchnię i lodówkę. Pozbądź się wszystkich fast foodów i zastąp je pożywnymi owocami, warzywami i chudym mięsem.
5.Dobrze się wyśpij; 7-8 godzin na dobę to dokładnie to, czego potrzebujesz, aby skupić się cały dzień.
6.Nie wycinaj swoich ulubionych potraw; zamiast tego jedz je sporadycznie, w małych ilościach.
7.Znajdź moje treningi online na www.mataleo.eu/video, które zmotywuje Cię do działania. Przypominaj sobie codziennie, dlaczego chcesz się odchudzić.

Jeśli przestrzegasz zasady zdrowego odżywiania, połowa pracy jest już wykonana. A trudna część dopiero nadejdzie!

Najlepsze podstawowe ćwiczenia
To wyzwanie na płaski brzuch składa się z pięciu ćwiczeń, które są ukierunkowane na każdy mięsień brzucha.

Jeśli szukasz jeszcze szybszych rezultatów, wykonaj 28-dniowe wyzwanie przysiadów wraz z tym  treningiem brzucha.

Aby ukończyć to wyzwanie na brzuch, wykonaj 5 podstawowych ćwiczeń dla przepisanych powtórzeń lub czasu trwania. Początkujący powinni wykonać tylko dwa zestawy dziennie, ale jeśli uważasz, że możesz sprawić, że będzie to trudniejsze, zrób 3 zestawy dziennie. Zaawansowany start z co najmniej 3-5 zestaw ćwiczeń dziennie, a także zwiększenie liczby zestawów po tygodniu lub dwóch. Zawsze możesz powtórzyć to wyzwanie, próbując złamać własne rekordy z każdym nadchodzącym dniem lub tygodniem.

Ten prosty trening jest dla każdego, kto dopiero zaczyna i  ćwiczy dwa lata. Dodaj do tego kardio 30 min.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk