Tłuszcz na brzuchu!! Jak go zgubić??

Tluszcz-na-brzuchu-Jak-go-zgubic

Tłuszcz na brzuchu!! Jak go zgubić?? Na brzuchu pojawiły się wałeczki? Marzysz o płaskim i umięśnionym brzuchu? Jeśli tak przeczytaj 3 proste porady, które pomogą ci osiągnąć sylwetkę marzeń.
Cardio i ćwiczenia aerobowe.

Robienie wyłącznie ćwiczeń na płaski brzuch nic nie da jeśli brzuszek będzie obrośnięty warstwą tłuszczu. Nie oznacza to, że robienie 100 brzuszków dziennie nie da żadnych rezultatów. Oczywiście, że da, jednak nie aż tyle co ćwiczenia Cardio. Ćwiczenia Cardio to wszystkie te, które powodują szybszy przepływ krwi i przyśpieszają nasz oddech. Przyśpieszają one nasz metabolizm na 4 do 24 godzin. Możesz biegać, pływać czy jeździć na rowerze. Aby schudnąć i mieć płaski brzuch należy wykonywać ćwiczenia Cardio co najmniej 30 minut 6 razy w tygodniu. Po 2 tygodniach zwiększ czas do 45 minut a później do godziny a nawet dwóch. Po ćwiczeniach Cardio wykonuj codziennie serię brzuszków.
Jedz mniej cukru i tłuszczu.

To takie proste, jednak większość z nas nie może sobie odmówić batonika czy tłustego boczku. Staraj się jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Redukują uczucie głodu i dostarczają cennych witamin. Zamiast jeść wieprzowinę czy wołowinę jedz kurczaka i ryby (bez skóry!). Zrezygnuj całkowicie z chleba oraz ziemniaków. Jeżeli masz problem z ograniczeniem ilości spożywanych słodyczy, wypróbuj suplementy diety z wyciągiem z Garcinia Cambogia). Regulują one metabolizm, zmniejszając podskórną tkankę tłuszczową.

Daj sobie czas.

Chcesz mieć płaski brzuch w przeciągu 3 tygodni czy nawet 2 miesięcy? Zapomnij. Utrata tłuszczu wymaga czasu. Im szybciej schudniesz tym większy będzie efekt jo-jo. Optymalna utrata wagi to około 1 kg tygodniowo. Stopniowe odchudzanie jest zdecydowanie zdrowsze a efekty długotrwałe. Odchudzanie to maraton a nie sprint!
Brzuszki

Codziennie rano wykonuj serię brzuszków. Na początku wystarczy 50. Jak już się przyzwyczaisz stopniowo zwiększaj ilość do 100-150 dziennie. Pomoże ci w tym kołyska do brzuszków .

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

TRENING NA RAMIONA I BRZUSZEK

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk