Sprawdź Nową Metodę na Wałki z Tłuszczu

mleko roślinne

Sprawdź Nową Metodę na Wałki z Tłuszczu. Dzisiaj mleko roślinne jest wybierane przez wielu ludzi, którzy decydują się na ich używanie jako zamiennika mleka krowiego. Oferują wiele korzyści zdrowotnych, są bogate w składniki odżywcze, pomagają w trawieniu, redukują kalorie i utrzymują stabilną wagę. Dzisiaj pokażemy Ci właściwości mleka ryżowego i nie możesz przestać włączać się do posiłków!

Kliknij tutaj po współpracę.

Właściwości mleka ryżowego
● Jest bardzo skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu.
● Wzmacnia odporność.
● Pomaga w procesie trawienia, polecany jest osobom z kwasowością, biegunką lub zapaleniem żołądka.
●Ma niską zawartość tłuszczu w tłuszczach. To, co sprawia, że ​​jest wspaniałym sprzymierzeńcem, pomaga organizmowi wchłaniać witaminy.

Dlaczego możesz pomóc sobie schudnąć mlekiem ryżowym?

Mleko ryżowe jako napój warzywny nie zawiera tłuszczów nasyconych, co oznacza, że ​​może osiągnąć lepsze trawienie, uwalnia energię i pomaga w spalaniu lipidów. Idealnie jest zacząć dzień od szklanki mleka ryżowego ze względu na swoje właściwości oczyszczające, a także za wkład witamin.

American Journal of Clinical Nutrition opublikowało badanie, w którym można zobaczyć, że mleko ryżowe ma witaminę D, która powoduje, że ludzie tracą wagę podczas spożywania. Jego głównymi składnikami są wapń i witamina D, które mogą zmniejszyć gromadzenie się tłuszczu. W porównaniu ze składem mleka krowiego, ryż nie ma wielu białek, dlatego należy wziąć go na śniadanie z dodatkiem pokarmów, które mogą uzupełniać brak białek, powinien być z orzechami, takimi jak orzechy włoskie.

Spróbuj wypić szklankę ryżu rano i po południu. To mleko jest naprawdę zdrowe, trawiące i rozcieńcza tłuszcze, które trudno usunąć z organizmu. Aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, należy dodać ćwiczenia i dobrą dietę bogatą w owoce i warzywa oraz tłuszcze.

Składniki na litr mleka ryżowego

Potrzebny będzie brązowy (1 szklanka), woda (8 filiżanek), olej słonecznikowy (2 łyżki) i miód (4 łyżki).

Jak przygotować mleko ryżowe?

Aby zacząć, musisz zagotować wodę, kiedy się zagotuje, włóż filiżankę ryżu. Obniż temperaturę, umieść pokrywkę na garnku i pozwól ryżowi gotować przez 1/4 godziny (15 minut). Po przygotowaniu wyłącz ogień i poczekaj na obniżenie temperatury. Następnie umieść preparat w mikserze i włącz go, aż uzyskasz gładki i jednorodny krem.

Kliknij tutaj po współpracę.

Kontynuuj przez włączenie oleju słonecznikowego i miodu i ponownie włącz mikser na kilka minut. Podczas przygotowania możesz dodać szczyptę cynamonu. Spróbuj użyć również ryżu paraboliczny, ponieważ jest najzdrowszy, jaki istnieje. Jeśli chcesz przechować mleko ryżowe, abyś mogła je później spożywać, musisz umieścić je w szczelnym i szklanym pojemniku, aby można go było doskonale zachować. Zwykle trwa od 2 do 3 dni.

Należy wypić około dwóch szklanek dziennie z przepisu, który zawiera 2l.  Może być pijany przez dorosłych, a także przez dzieci.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk