Jak schudnąć szybko i bezpiecznie – 4 kroki do idealnej wagi

metody w odchudzaniu

Jak schudnąć szybko i bezpiecznie – 4 kroki do idealnej wagi. Wszyscy wiemy, co musimy zrobić, jeśli chcemy pozbyć się kilogramów. Ogranicz kalorie, zwiększ nasze codzienne czynności i zacząć ćwiczyć. Kliknij Tutaj po plan diety lub treningów.

Jeśli spróbowałaś tego wcześniej, prawdopodobnie wiesz, że większość szybkich diet i planów odchudzania nie jest tak skutecznych, jak twierdzą, ale na szczęście dla ciebie mam kilka porad , które pomogą ci szybko pozbyć się tych kilogramów i skutecznie.

To zabawne, jak łatwo możemy przytyć i jak ciężko jest, kiedy chcemy go stracić. Dam ci kilka ogólnych kroków, które musisz podjąć, jeśli chcesz być piękna i zachować zdrowie.

Krok 1 – Wyeliminuj cukry i węglowodany ze swojej diety
Największym błędem, który prawdopodobnie prowadzi do zwiększenia masy ciała, jest spożywanie węglowodanów i cukrów w nadmiarze. Całkowite wyeliminowanie ich nie jest konieczne, ale jeśli chcesz schudnąć, musisz znacznie zmniejszyć ich spożycie. Być może wyniki nie będą natychmiastowe, ale za miesiąc już zauważysz różnicę. Kliknij Tutaj po plan diety lub treningów.

Kiedy spożywasz cukier i węglowodany, zwiększają wydzielanie insuliny, która jest głównym winowajcą, jeśli chodzi o przechowywanie tłuszczu w organizmie. Jeśli masz wysoki poziom insuliny, twoje ciało nie jest w stanie spalić tłuszczu. Ale kiedy zmniejszasz poziom insuliny, twoje ciało zaczyna spalać tłuszcze zamiast węglowodanów i cukrów. Również nerki wypłukują nadmiar wody i sodu, co zmniejsza wzdęcia i wagę wody. W przypadku, gdy nie słyszałeś, udowodniono, że możesz wyeliminować do półtora kilograma dziennie, jeśli wyeliminujesz ciężar wody Kliknij Tutaj po plan diety lub treningów.

Krok 2 – Naucz się kochać białko
Jeśli chcesz szybko stracić na wadze, musisz zacząć spożywać więcej białek. Białka powinny być głównym daniem w każdym posiłku przez cały dzień. Twój posiłek powinien składać się ze źródła wysokobiałkowego, zdrowego tłuszczu i niektórych warzyw o niskiej zawartości węglowodanów.

Jeśli nie jesteś fanem mięsa, dobrym alternatywnym białkiem mogą być grzyby, nasiona dyni, rośliny strączkowe ( dla osób z problemami jelitowymi nie polecam), nasiona chia i wiele innych.

Jeśli chodzi o niską zawartość węglowodanów w posiłku, możesz dodać brokuły, kalafior, szpinak, kapustę, sałatę, seler, ogórek i jarmuż. Najzdrowszą alternatywą dla tłuszczu są oliwa z oliwek, olej z awokado.

Krok 3 – Rozpocznij treningi z ciężarami
Trening z ciężarami to najlepsza czynność, którą chcesz podjąć, gdy chcesz schudnąć. Lekkie cardio jest również skuteczne, ale podnoszenie ciężarów spala najwięcej kalorii, a Twoim celem jest spalanie tłuszczu  i tworzenie masy mięśniowej.

Po uruchomieniu cardio możesz połączyć go z treningiem z obciążeniam, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Niektóre czynności uważane za doskonałe procedury treningu cardio to chodzenie, pływanie, bieganie, wspinaczka, jazda na rowerze i wiele innych.

Krok 4 – Trening interwałowy też pomogą
Po pewnym czasie robienia cardio, gdy już zdobędziesz doświadczenie i wytrzymałość, możesz przejść do następnego poziomu – treningu interwałowego. Jedyną rzeczą, która jest lepsza niż cardio, gdy chcesz szybko schudnąć, jest trening interwałowy. Gdy wykonujesz cardio, twój puls i intensywność są takie same podczas całego treningu, podczas gdy w treningu interwałowym mieszasz treningi o wysokiej intensywności i treningi o niskiej intensywności.

Bez trenera możesz nie wiedzieć jak zrobić pierwszy trening. Zapraszam do siebie.Kliknij Tutaj po plan diety lub treningów.

Wskazówki dotyczące maksymalnej wydajności

Te 4 kroki pozwolą ci uzyskać pożądane rezultaty w ciągu zaledwie 4 lub 5 miesięcy, jeśli nie będziesz w stanie wyznaczyć sobie realistycznych celów.

Jeśli Twoim celem jest utrata 10-20 kg lub więcej, musisz podjąć bardziej ekstremalne środki, ponieważ może to zaszkodzić zdrowiu.

Oto kilka dodatkowych porad, jak skutecznie schudnąć i zachować zdrowie w trakcie:

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo odpoczynku i spać co najmniej 6-7 godzin każdej nocy.

Kiedy ćwiczysz odpoczynek co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem pracy nad grupą mięśniową, ponieważ twoje mięśnie potrzebują czasu na odpoczynek, nie chcesz ich obciążać.

Upewnij się, że pijesz dużo wody, nawilżenie ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz schudnąć. Wypicie szklanki wody przed każdym posiłkiem zmniejszy głód i sprawi, że poczujesz się pełniejsza.

Kliknij Tutaj po plan diety lub treningów.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk