Sposoby na Twój Brzuch – Sprawdzone Metody

brzuch i sposoby na tłuszcz

Sposoby na Twój Brzuch – Sprawdzone Metody. Ucinanie kalorii i bycie na diecie jest tak jak z małżeństwem. Tu nie ma magicznego zaklęcia jak przeżyć ze sobą 20 lat. który pozwoliłby ci uczestniczyć w jednej sesji, a twoje małżeństwo zostanie nagle rozwiązane! Podobnie jak zrozumienie swojego ciała i tego, co działa najlepiej, jest to skomplikowany proces i wymaga wielu rzeczy, takich jak dyscyplina i siła woli. Jeśli to nie jest dla ciebie, to przeskakuj z diety na dietę i z treningu na trening, podobnie jak przeskakiwanie z relacji do relacji bez zmiany zachowania, a wynik prawdopodobnie będzie taki sam.

Każda dieta może działać z odpowiednimi narzędziami, takimi jak komunikacja, cierpliwość i struktura. Moim zdaniem plan powinien oferować strukturę, pole manewru i poprawę jakości.

Niestety, są one nudne, trenerzy, którzy je stosują, często mają trudności z nakłonieniem klientów, aby spróbowali różnych metod, którzy zamiast tego zapłacą x3 za dietę czy trening, która pozwala im jeść ciasto na lunch. Zwykle dieta, która zachęca je do prawdziwego jedzenia i nie głodowania się (ważne narzędzie do uzyskania kształtu), co powoduje utratę wagi … tylko po to, by dowiedzieć się, że to głównie mięśnie utraciły na jakości z braku białka, utracenia wody, która zwykle zatrzymuje się w twoim ciele z powodu wszystkich pokarmów wypełnionych sodem, które jadłaś. Po tym, jak twój metabolizm spadł ze względu na słabą równowagę żywieniową, masz mniej wydajne ciało do pracy, które musisz teraz naprawić, zanim jakakolwiek dieta może zadziałać.

Mylące, prawda? DOKŁADNIE!!! Jeśli nie poznasz swojego ciała w dicie i treningach, zawsze będziesz mieć problem z odchudzaniem, a jak raz schudniesz i przytyjesz, to kolejna i kolejna utrata wagi stanie się nierealna i ciężka, niż za pierwszym razem. Najgorsze jest to, że będziesz miała pretensje do wszystkich na około czyli dietetyka i trenera, a nie do samej siebie, bo przecież TY wiesz najlepiej.

Piękna metamorfoza! Ale nie zrobiłyśmy jej w miesiąc czy dwa tylko w półtora roku. Pierwsze 3 miesiące to były szukania rozwiązania z treningami online i odżywianiem. Asia nigdy wcześniej nie ćwiczyła więc zaczęłyśmy od podstaw. Treningi 2 razy w tygodniu na skype i zbilansowana dieta okazały się niewystarczające więc zwiększyłyśmy do 3 razy w tygodniu i to pomogło. Różne formy ćwiczeń w domu i w ogrodzie powoli przynosiły efekty. Na dodatek Asia ma niedoczynność tarczycy więc wszystko szło powoli. Jeden krok do przodu, 2 kroki do tyłu.

Asia wytrwała i ma piękną sylwetkę, tarczyca jest unormowana, oczywiście jet pod stałą opieką endokrynologa…ale my działamy dalej, ale więcej co jest fajne w tym wszystkim, że jej mąż zaczął dbać o siebie i ćwiczę razem z innymi członkami rodziny, bo tak wszystkich Asia zmotywowała do działania. Zdrowo i aktywnie.

Zgłoś się do swojej metamorfozy kliknij tutaj i działaj.

Musisz zacząć od dobrze zbilansowanej diety z deficytem kalorii.  Można łatwo dostosować w miarę upływu czasu. Skorzystaj z pomocy trenera lub dietetyka, który mógłby to zrobić szybciej … nie redaktora czasopisma lub twojego sąsiada, który ma genetykę barbie.

Dokonuj lepszych wyborów, jedz mało i często, ćwicz codziennie. Pomyśl „czy to jest wymówka lub powód”, rób notatki… monitoruj je. Zrozum swoje ciało!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój trener i doradca dietetyczny.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk