Spal tłuszcz jak nigdy dotąd dzięki temu przepisowi

Istnieje wiele powodów, dla których olej kokosowy był tak popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Ma niezwykle korzystne właściwości, które znajdują zastosowanie w pielęgnacji skóry, leczeniu różnych schorzeń skóry. Co więcej, jego pyszny smak nadaje niesamowity smak ciastom, lodom i wypiekom.

Ponadto olej kokosowy zapewnia bardzo ważne korzyści dla naszego zdrowia, w tym:

Obniża ciśnienie krwi:
Zostało naukowo udowodnione w wielu badaniach, że regularna konsumpcja oleju kokosowego znacznie obniży poziom cholesterolu, co uchroni Cię przed rozwojem chorób sercowo-naczyniowych. Atakom serca, jako głównej przyczyny śmierci u dorosłych Amerykanów, można zapobiegać poprzez regulowany poziom cholesterolu.

Zwiększa zużycie energii:
Możesz poprawić swoje zużycie energii poprzez spożywanie jednego kokosa dziennie. To doprowadzi do przyspieszonego procesu spalania tłuszczu.

Utrata tłuszczu:
Według licznych badań, oprócz innych korzyści zdrowotnych, olej kokosowy może znacznie zmniejszyć tłuszcz w jamie brzusznej.

Kwasy tłuszczowe:
Olej kokosowy jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych, które mają zdolność poprawy zdrowia psychicznego. Te korzystne kwasy mogą również zapobiegać występowaniu degeneracji umysłowej, która pojawia się z powodu wieku.

Minimalizuje głód:
Jego wysoka zawartość kwasów tłuszczowych hamuje apetyt i może utrzymać cię w pełni przez dłuższy czas.

Kokos w twojej diecie
Teraz możesz wywnioskować z powyższego, że należy włączyć kokos w codziennej diecie, począwszy od dzisiaj, i może być doskonałą innowacją w codziennych przepisach. Dodaj do tego trening kliknij tutaj.

Kokosowy Przepis
Składniki:

1 szklanka oleju kokosowego
1/2 szklanka nasion chia
2 łyżeczki ekstraktu waniliowego

Sposób przygotowania:
W średniej misce wymieszaj wszystkie składniki, aż uzyskasz jednorodną mieszankę. Przenieść mieszaninę łyżeczką do foremek do pieczenia lub foremek do wyrobu cukierków. Włóż je do lodówki na kilka godzin.

Cieszyć się smakiem.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk