Spal Szybko Tłuszcz z Bioderek – 3 Proste Kroki!

bioderka jak zgubić 10 kg

Spal Szybko Tłuszcz z Bioderek – 3 Proste Kroki! Nasza dieta bardzo różni się od diety naszych przodków i obecnie nie jest tak trudno kupienie różnych produktów. w sklepie spożywczym Dodatkowy tłuszcz przynosi cellulit i wygląda okropnie. Z tego powodu przedstawię Ci kilka kroków, które będą miały duży wpływ na Twój organizm, pomagając Twojemu ciału uzyskać prawidłowy kształt.

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ!

Krok 1 – napraw swoją dietę

Będziesz musiała być bardzo ostrożna przy tym, co spożywasz w ciągu dnia. Aby poprawić trawienie, zacznij spożywać zdrowe przekąski. Kolejną rzeczą, która Ci pomoże, jest picie dużej ilości wody, ponieważ w ten sposób twoje ciało szybciej rozpuści tłuszcz.

Krok 2 – podejmuj dobre decyzje

Musisz pamiętać, że wspinanie się po schodach przez 10 minut pomoże spalić 102 kalorie. Możesz zacząć od 2 minut i stopniowo zwiększać czas. Zapewni to niesamowite efekty. Następnie będziesz musiała zmienić swoje przyzwyczajenia Nie używaj transportu do pracy lub w innych miejscach. Zacznij jeździć na rowerze.

Krok 3 – dedykowane ćwiczenia

Wszystkie główne grupy mięśni rdzeniowych, w tym brzuszny poprzeczny, prostownik brzuszny, mięśnie skośne zewnętrzne i pośladki, są zaangażowane w to doskonałe ćwiczenie. Poprzez wzmocnienie tych grup mięśni osiągniesz:

Poprzeczne brzucha: Będziesz w stanie podnosić cięższe wagi.
Ukośne mięśnie: Poprawisz swoją zdolność do skręcania w talii i zginania bocznego.
Pośladki: Da ci silny i kształtny łuk.

Zmniejszysz ryzyko kontuzji pleców i kręgosłupa

Zbuduje twoje mięśnie, nie wywierając dużego nacisku na biodra lub kręgosłup. Twój ból pleców zostanie zmniejszony, Twoje mięśnie wzmocnione, a całe plecy wspierane.

Będziesz odczuwała zwiększony wzrost metabolizmu

Regularne wykonywanie tego ćwiczenia spowoduje spalenie większej ilości energii. Ponadto poprawi on pracę twojego metabolizmu, zapewniając, że tempo metabolizmu pozostanie wysokie przez cały dzień.

Znacząco poprawisz swoją postawę

Twoja zdolność do stania z prostą i stabilną postawą ulegnie poprawie. Przez cały czas będziesz zachowywać prawidłową postawę, ponieważ mięśnie brzucha mają głęboki wpływ na stan ramion, szyi, pleców i klatki piersiowej.

Poprawisz ogólny balans

Czy kiedykolwiek czułaś, próbując stać na jednej nodze, że nie możesz pozostać prosta przez kilka sekund? Dzieje się tak dlatego, że mięśnie brzucha nie są silne, aby zapewnić potrzebną równowagę. Wykonując deskę boczną poprawisz równowagę i zwiększysz wydajność w każdym rodzaju treningu.

 Staniesz się bardziej elastyczna niż kiedykolwiek wcześniej

Łopatki i obojczyk są rozciągnięte podczas wykonywania tego ćwiczenia. Ponadto rozciąga  ścięgna i palce u stóp. Możesz także pracować nad ukośnymi mięśniami, dodając boczną deskę. Poprawi to nadmierne rozciąganie palców, co jest kluczowym ruchem, jeśli chodzi o wspomaganie masy ciała.

 Będziesz świadkiem korzyści psychicznych

Deska jest bardzo skuteczna dla naszych nerwów, poprawiając w ten sposób nasz nastrój. Grupy mięśni, które przyczyniają się do napięcia i stresu w ciele są rozciągnięte. Ćwiczenia te mogą uspokoić nasz mózg, leczyć objawy depresji i lęku, ale tylko wtedy, gdy są wykonywane regularnie.

Możesz osiągnąć wspaniałe rezultaty, wykonując proste ćwiczenie deski 2-10 minut każdego dnia.

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk