Spal 135 kalorii w zaledwie 10 minut dzięki temu Treningowi

skakanka i brzuszek

Spal 135 kalorii w zaledwie 10 minut dzięki temu Treningowi. Ćwiczenia fizyczne pomogą ci w zmniejszeniu masy ciała przez długi czas, a może na zawsze. Skakanie na SKAKANCE to doskonałe ćwiczenie, które uratuje cię od nadmiaru tłuszczu i UJĘDNI wszystkie części ciała.

Skoki na skakance rozwijają wytrzymałość, wzmacniają układ sercowo-naczyniowy i oddechowy, poprawiają krążenie krwi i dostarczają tlen do mięśni i skóry. W przypadku odchudzania trening powinien być dość intensywny i regularny – zalecam codzienne skakanie. Mało tego skakanie na skakance możesz zrobić w domu więc jest to dobry trening dla osób, które nie mają czasu!

Kliknij tutaj po współpracę tutaj!

Ćwiczenia nie powinny być czymś, co robisz tylko wtedy, gdy chcesz zrzucić te 10 dodatkowych kilogramów lub przygotować się na charytatywny bieg na 10 km. Aby odnieść sukces, powinno to być coś, co robisz tak rutynowo, jak jedzenie, spanie i branie porannego prysznica. To może być trudne, jak już wiesz. Poniższe informacje mogą pomóc ci utrzymać kurs, gdy motywacja zacznie się oznaczać. Pamiętaj, że wynik jest wart wysiłku.

Wartość prowadzenia programu ćwiczeń stała się oczywista, gdy wyniki Harvard Alumni Health Study zostały opublikowane w New England Journal of Medicine. Mężczyźni, którzy byli umiarkowanie aktywni, ale później osiadli, mieli o 15% większe ryzyko śmierci niż ich odpowiednicy, którzy nigdy nie byli aktywni. Z drugiej strony ci, którzy rozpoczęli i kontynuowali program ćwiczeń, mieli o 23% mniejsze ryzyko śmierci, co zbliża się do 29% zmniejszenia ryzyka, z którego korzystają mężczyźni, którzy zawsze byli aktywni.

Spersonalizuj swój plan ćwiczeń. Pierwszym krokiem na drodze do zdrowej aktywności przez całe życie jest określenie, co Ci odpowiada. Zastanów się, jakie czynności odpowiadają Twojemu stylowi życia, ograniczeniom czasowym, budżetowi i kondycji fizycznej. Nie zapomnij wziąć pod uwagę swoich upodobań.

Kliknij tutaj po współpracę tutaj!

Dopasuj swój plan ćwiczeń. Czy ograniczenia czasowe są dużym problemem? Rozpocznij planowanie sesji ćwiczeń, tworząc szczegółowy harmonogram swojego tygodnia. Czy możesz wstać pół godziny wcześniej każdego ranka i iść na spacer? Czy to oznaczałoby pójście wcześniej do łóżka? Bądź realistą. Nie planuj ćwiczeń po obiedzie, jeśli wiesz, że wtedy zawsze musisz pomóc dzieciom w odrabianiu lekcji, chyba że uważasz, że cała rodzina może skorzystać z przerwy i energicznego spaceru.

1.Ćwiczenie pokazuje wymachy skakanką jedną ręką w podskokach. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

2.Czyż to nie jest proste skakać na skakance. 3 serie po 20 powtórzeń.

Poszukaj sposobów na dodanie odrobiny aktywności i ćwiczeń rekreacyjnych do zaplanowanego czasu aktywności – dodatkowe okrążenie centrum handlowego podczas zakupów, wspinaczka po schodach lub sobotnia jazda rowerem. Po pierwszym tygodniu dostosuj słabe punkty harmonogramu. Dobre wieści? Gdy staniesz się bardziej uwarunkowany, będziesz w stanie zwiększyć intensywność ćwiczeń bez dalszego wysiłku. Oznacza to, że będziesz w stanie bardziej zmieścić się w wyznaczonym czasie; na przykład pokonanie 5 km  w czasie  w którym siedziałabyś na kanapie przed telewizorem.

Powrót na właściwe tory

Nawet najbardziej oddani ćwiczący czasami zbłądzą. Niemal wszystko może zepchnąć Cię z tropu: ciężkie przeziębienie, wycieczka poza miasto lub zła pogoda. Dlatego ważne jest, aby dowiedzieć się, jak odzyskać swoją rutynę. Gdy opuścisz sesje treningowe, oceń swój obecny poziom sprawności i odpowiednio wyznacz cele. Jeśli nie masz rutyny przez dwa tygodnie lub dłużej, nie spodziewaj się, że zaczniesz od miejsca, w którym przerwałeś. Skróć swój trening o połowę przez kilka pierwszych dni, aby dać ciału czas na dostosowanie się.

Największym wyzwaniem może być odzyskanie równowagi. Staraj się zachować zaufanie do siebie podczas nawrotu choroby. Zamiast tracić energię na poczucie winy i porażki, skoncentruj się na tym, co trzeba, aby zacząć od nowa. Po wznowieniu programu będziesz zaskoczony, jak szybko zacznie się wydawać naturalne. Oto kilka sztuczek, które możesz spróbować ożywić swoją motywację:

Współpracuj z trenerem. To jest ważne dla twojego zdrowia. Na siłowniach jest tyle maszyn, że każdy by się pogubił i zniechęcił. Nie lubisz siłowni? OK to nie jest problem. Ćwicz w domu tak jak my ćwiczymy. Włączamy komputer/telefon i ćwiczymy razem. Mogę zobaczyć twoje błędy i zmotywować na 100%. no i jest taniej niż z trenerem na siłowni.

Kliknij tutaj po współpracę tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk