Spal 100 Kcal w 5 minut tym jednym Sposobem – Gosia Klos

Jak spalić 100 kcal w 5 min

Spal 100 Kcal w 5 minut tym jednym Sposobem – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Czy wiesz, że możesz spalać kalorie bez chodzenia na siłownię? Istnieje wiele zajęć, które możesz wykonywać, które nie wymagają dołączania do centrum fitness. W rzeczywistości niektóre z najlepszych sposobów na spalanie 100 kalorii odbywa się poza siłownią, więc możesz je robić w domu, w pracy lub w podróży.

Z moimi paniami codziennie wykorzystujemy sprzęt domowy aby sobie poćwiczyć. Mało tego nie zawsze każdy ma też dużo miejsca aby zrobić ze mną trening, ale z moim doświadczeniem 20 – sto letnim pomysłów mam zawsze bardzo dużo.

Ostatnio zgłosiła się do mnie pani 62 lat, która chciała zadbać o zdrowie i zgubić brzuch. Po 2 tygodniach mamy na koncie – 5 kg. Mało tego moja podopieczna powiedziała mi, że jej mąż, który waży 110 kg również dołączył się do treningów i diety. Więc na lato będzię pięnie.

Kolejnym wyzwaniem jest to, że pani z którą pracuje mieszka w bardzo małym pokoju, stoi łóżko, szafka, lodówka, lampka i biurko. Miejsca jest tak mało, że trzeba naprawdę wymyślić takie ćwiczenia aby spalić 100 kalorii, ale my dajemy radę. Nie ma wymówek, że jestem chora, że nie ma miejsca, że to, że tam to. Po prostu działamy.

 

Aktywności, które wybierzesz, mogą się różnić w zależności od tego, ile masz czasu, czego Twój organizm potrzebuje w danym dniu, pogody (jeśli chcesz spalać kalorie na świeżym powietrzu) i tak dalej. Nie ma tu dobrych ani złych wyborów.

Dokładna ilość kalorii, jaką organizm zużyje podczas wykonywania tych czynności, zależy od wagi, płci, wieku, składu ciała i nie tylko. Dlatego ten wskaźnik jest inny. 

Prawie zawsze w pobliżu są schody w domu, w domu, a nawet w hotelu podczas podróży. Spaceruj po schodach tylko przez dziesięć minut, aby spalić 100 kalorii. Zbudujesz też mocne nogi. Wchodzenie po schodach pomaga kształtować mięśnie dolnej części ciała. Zejścia i wejścia  po schodach również zapewnia korzyści. Zrób 20 razy po 2 serie.

Jeśli naprawdę poważnie podchodzisz do utraty wagi i chcesz szybko spalać kalorie, skacz na skakance. Wystarczy skakać przez siedem minut, aby zrzucić 100 kalorii. Poprawisz także koordynację i wzmocnisz swoje podudzia w tym samym czasie. Nie możesz skakać przez solidne siedem minut? Dojdź do tego. Miej pod ręką skakankę w domu, abyś mógł zrobić w swoim salonie, na podjeździe lub na podwórku – wszędzie tam, gdzie masz wystarczająco dużo miejsca.

Masz dom do posprzątania? Wierz lub nie, ale prace domowe mogą być skuteczną sesją ćwiczeń. Standardowe sprzątanie domowe spala około 100 kalorii w 30 minut. Potrzebujesz spalić jeszcze kilka? Zmień swoje obowiązki, aby podczas sprzątania spalać więcej kalorii. Proste zadania, takie jak odkurzanie i odkurzanie, można zmienić w ćwiczenia wzmacniające.

Jeśli mnie obserwujesz na stronie kocham fitness, to wczoraj nagrałam video live, na którym ćwiczyły 2 siostry. Jedna schudła 22 kg 51 lat, a druga 7 kg, bo niedawno też zaczęła treningi online w domy przed kamerką. Obie nie dość, że spaliły 900 kcal na jednym treningu, to jeszcze dobrze się bawiły i czas szybko zleciał bez nudy.

Zachęcaj współpracowników, przyjaciół lub członków rodziny, aby wykonali trening dwa lub trzy razy w ciągu tygodnia, aby promować zdrowy ruch i utratę wagi.

Oczywiście jeśli, nie masz motywacji zgłoś się do mnie po takie treningi przy kamerce. Treningi osobiste online są odpłatne i zależy od iloci godzin w miesiącu, które sobie weźmiesz 8 lub 12 – 16 godzin w miesiącu.

Kliknij tutaj po współpracę i działamy!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk