Schudła tylko treningami Online – W wieku 13 lat ważyła 112 kg

WAŻYŁA 122 KG - MŁODZIEŻ I PROBLEMY Z OTYŁOŚCIĄ

Schudła tylko treningami Online – W wieku 13 lat ważyła 112 kg. Kiedy mama zgłosiła Roksane do metamorfozy ważyła 112 kg. Lekarz na wizycie powiedział jej, że jak tak dalej pójdzie to będzie chorowała na cukrzycę i inne choroby. Przecież ona ma dopiero 13 lat, a juz takie problemy ma ze zdrowiem. Dzieci i młodzież w dzisiejszych czasach spędzają mnóstwo czasu przy komputerze, ogrom czasu przed telewizorem… Ile czasu Twoje dziecko spędza na powietrzu, na spacerze, zabawie, na grze w piłkę???

Do szkoły dzieci czy młodzież jest podwożone samochodem, a przecież może przejść się na pieszo. Kiedyś chodziliśmy do szkoły piechotą, kto miał dalej dojeżdzał rowerem i wszyscy byli zdrowi. Po szkole fajnie by były również dodać sportowe zajęcia pozalekcyjne. Niebawem w reklamach telewizyjnych, będą produkty zastępujące ruch fizyczny, do kupienia w aptece i odsysacze tłuszczu domowego użycia. Nie wiem jak wy, ale mnie takie czasy przerażają!

Ostatnio byliśmy na wczasach w Chorwacji i oglądając telewizję ja nigdzie nie widziałam reklam żadnych tabletek na sranie, rzyganie czy odchudzanie! Weidzaiłam jedną aptekę, a przejechaliśmy ponad 1000 km po Chorwacji. To samo było w Finlandii. Tylko u nas na każdym rogu apteka i na 10 reklam 8 to reklamy tabletek, a 2 to reklamy kredytów.

Tutaj kliknij po treningi online!

Powiem wam szczerze, że otyłych dzieci jest coraz więcej. Codziennie dostaje wiadomości z prośbami o pomoc, o trenowanie online i ułożenie diety. Dużo osób nie ma warunków aby pójść na siłownie więc zgłaszają sie do mnie i trenujemy razem na wizji.  Tak jak z Roksaną trenujemy inteligentnie…włączamy Skype i po prostu trenujemy. Ja jej pokazuje poprawnie co i jak  ma ćwiczyć, a ona to powtarza. Do tego układam plan żywienia i nasz cel to czerwiec.

Oczywiście wszystko jest pod kontrolą lekarza. Nie robimy nic ponad normę! Chcemy aby skóra się pięknie wchłonęła i sylwetka była jędrna. Oczywiście z mamą Roksany też ćwiczymy online i kilogramy schodzą. Tata Rosany też z nami ćwiczy. Czyli cała rodzina wzięła się w garść i trenują. Nie ma, że boli. Czas ruszyć dupę i ćwiczyć. Samo się nie zrobi i same koktajle nie pomogą!

Brać się kobitki do roboty. Zrobić to dla siebie i swojego zdrowia!

Tutaj kliknij po treningi online!

Zobaczcie zdjęcie Roksany i jej mamę. Mama z córką. Będę wdzięczna za udostępnianie tego artykułu. Niech inny też zobaczą, że można.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk