Recepta na usunięcie toksyn z organizmu i utratę wagi

Recepta na utratę wagi i toksyn - Gosia Klos

Recepta na usunięcie toksyn z organizmu i utratę wagi. Wszyscy konsumujemy niezdrową żywność o każdej porze roku, potrawy bogate w tłuszcze i węglowodany, które szkodzą naszemu organizmowi. Mianowicie, kiedy kończą się święta i uroczystości np. nadchodząca majówka, wczasy, nasze ciało jest pełne toksyn, co powoduje pogorszenie zdrowia i zły wygląd czy opuchnięte ciało. Również w tym przypadku medycyna naturalna sugeruje niezwykłą naturalną recepturę, która przywróci nam dobre samopoczucie.

Ten niesamowity  napój detoks rozwiązuje wszystkie problemy, które wystąpiły w twoim organizmie. Odrzuci toksyny, przyspieszając jednocześnie metabolizm, a tym samym promując zdrowy proces utraty nadwagi.

Składniki:

2 łyżki startego imbiru
sok z połowy cytryny
2 łodygi selera
1 szklanka soku pomidorowego
ostra papryka lub chili w proszku

Sposób przygotowania:

Seler powinien być dodany na końcu, więc wszystkie inne składniki powinny być mieszane, aż dojdzie do jednorodnej mieszaniny. Następnie wlać go do szklani i dodać łodygi selera, aby go przyozdobić. Możesz również przechowywać większe ilości tego naturalnego schłodzonego soku.

Użyj tego soku każdego dnia. Pij 1 szklankę tego napoju. Już po 3 dniach zauważysz pozytywne wyniki!

Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym i nie jest przeznaczony do udzielania porad medycznych. Mataleo nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek możliwe konsekwencje jakiegokolwiek leczenia, ćwiczeń, diety, stosowania leków lub podobnych działań, które wynikają z czytania lub śledzenia informacji zawartych w tym artykule. Przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia należy skonsultować się z lekarzem lub innym podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną.

Jeśli chciałabyś zacząć ze mną współprace napisz do mnie

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk