Proste ćwiczenie pomoże zmniejszyć ból w plecach zaledwie 1 tydzień

plecy trening na plecy

Proste ćwiczenie pomoże zmniejszyć ból w plecach zaledwie 1 tydzień. Jeśli próbujesz zmniejszyć brzuch, ale ledwo masz czas na pełny trening, rozwiązaniem może być Made in Japan. Mówi się, że to szybkie, ale skuteczne ćwiczenie, prowadzone przez japońskiego specjalistę od odchudzania, może przekształcić obwisły brzuch w płaski i napięty brzuch w ciągu zaledwie kilku tygodni. Sztuka polega na koncentrowaniu się na napinaniu i rozciąganiu mięśni pleców i brzucha oraz zapobieganiu przywieraniu większej ilości tłuszczu.

Stworzyłam przewodnik krok po kroku, aby pomóc wzmocnić i zrelaksowane plecy. Miłego treningu!

Zawsze dobrze jest rozgrzać się przed i przed każdym ćwiczeniem. Po rozgrzewce stań prosto z rękami opartymi na biodrach. Możesz użyć maty lub stać na dywanie. Połóż ręce na kolanach i pochyl się. Poczujesz, jak mięśnie ud pracują. Pamiętaj, aby wykonywać każdy ruch powoli i dokładnie, upewniając się, że odczuwasz napięcie we wszystkich mięśniach.

Na tym etapie ćwiczenie dociera do kręgosłupa. Pochyl się do przodu, obracając prawe ramię w lewo i do wewnątrz. Twoje lewe ramię przesuwa się do tyłu. Powinnaś czuć rozciąganie mięśni ud, talii i pleców. Utrzymaj tę pozycję przez 3 sekundy i wróć do poprzedniej pozycji.

W tej pozycji dobrze jest wziąć głęboki oddech przed powrotem do pracy. Powtórz również w przeciwnym kierunku. Obróć lewe ramię w prawo i do wewnątrz. Twoje prawe ramię powinno się cofnąć. To ćwiczenie pomaga rozwinąć elastyczność, pozwala odpocząć plecom i napina mięśnie, na których się skupiasz.

Wykonaj 2 serie po 10 powtórzeń, aby uzyskać optymalne wyniki i pamiętaj, że zawsze dobrym pomysłem jest połączenie rutyny ze zdrową dietą w celu uzyskania szybszych i dłuższych wyników.

Oczywiście to jest jedno z wielu ćwiczeń, które możesz wykonać i pamiętaj, że na obrazku to wygląda bardzo łatwo, a praktyce już jest ciężej. Spróbuj wykonać i daj mi o tym znać w sekcji komentarze.

Już niedługo będziesz miała fantastyczny dostęp do platformy Akademia Kocham Fitness z wieloma moimi treningami na brzuch, uda i pośladki i odchudzanie, przepisy, e-booki, live video i wiele więcej fantastycznych i przydatnych informacji, tak abyś mogła schudnąć w miesiąc 5 kg i do lata cieszyć się super figurą i to tylko za 1 zł czyli jak za darmo. Oferta będzie trwała bardzo krótko, więc obserwuj mój profil.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk