Profesjonalny trening o dużej objętości wzmacniający nogi – Gosia Klos

Duży ciężar - Trening na nogi

Profesjonalny trening o dużej objętości wzmacniający nogi – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Witam dziewczyny, z przyjemnością przedstawię Wam profesjonalny trening z dużymi ciężarami, który pomoże Wam poprawić siłę i wygląd pośladków, ścięgien podkolanowych i czworogłowy uda. Innymi słowy, w mgnieniu oka staniesz się właścicielką seksownych i doskonałych nóg. Musisz pracować raz lub dwa razy w tygodniu nad daną partię mięśniową, ale kiedy ćwiczysz, musisz  nie tylko udawać, że ćwiczysz, ale ćwiczyć!

Mój trening zawiera tylko najlepsze ćwiczenia, które sprawią, że każdy mięsień nóg poczuje prawdziwą pracę. Ćwiczenia te mają na celu dodać energii całemu ciału i wyrzeźbić mocne i seksowne nogi, których tak pragniesz. Pracuje z paniami od 20 lat i moje doświadczenie pozwala mi na mocnym zdaniu – Duży ciężar pomoże w budowie ciała i spali tkankę tłuszczową.

Zalecam również, aby nie być leniwym i pilnować swojej diety. Twoja dieta powinna zawierać pokarmy, które pomogą Ci spalić nadmiar tłuszczu i zbudować pożądane mięśnie. Nigdy nie opuszczaj śniadania i staraj się jeść małe porcje w ciągu dnia. Nie zapomnij również pić wystarczającej ilości wody, aby utrzymać nawodnienie organizmu przed w trakcie i po treningu.

Trening zawiera 8 ćwiczeń, króre wykonujesz z maksymalnym obciążeniem 3 x 15 powtórzeń.

 

Pamiętaj, że jetem  po Twojej stronie podczas Twojej podróży fitness! Zachowaj motywację, a osiągniesz swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, poszukaj inspiracji w jednym z wielu moich artykułów.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, udostępniając im ten artykuł i daj nam znać w komentarzach poniżej.

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk