Jak pozbyć się Podwójnego Podbródka – Gosia Klos

podbródek

Jak pozbyć się Podwójnego Podbródka – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Podwójny podbródek jest problemem, z którym wielu ludzi walczy.  Przyrost masy ciała i otyłość to tylko dwie przyczyny podwójnego podbródka. Mogą być winowajcami, wiekiem, genetyką, strukturą kości, utratą masy ciała, postawą i zwyczajowymi wyrazami twarzy. Kiedy pojawi się dodatkowy podbródek, stajesz przed wyzwaniem, jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Chirurgia plastyczna jest opcją, ale koszty Liposukcji to koszt zabiegu chirurgii podbródkowej może wynosić od 2500 do 5000 funtów. Jeśli chcesz uniknąć wysokich kosztów operacji i potencjalnych skutków ubocznych, możesz spróbować naturalnych środków w domu za bardzo niewielkie koszty.

Podam Ci siedem sposobów naturalnego naprężenia skóry i zwalczania problemów z podwójnym podbródkiem.

1. Witamina E

Zwiększ sobie ilość witaminy E. W źródłach witaminy E należą zielone, warzywa liściaste, wątroba i orzeszki ziemne. Możesz też wziąć suplementy. Możesz również pocierać olejkiem z witaminą E bezpośrednio na skórę, aby zwiększyć przepływ krwi do obszaru podbródka.

2. Masło kakaowe

Pocieranie  stopionego masła kakaowego w skórę dwa razy na dobę zwiększy elastyczność i pomoże zmniejszyć podbródek.

3. Białka jajka

Wykonanie maski z białka jaj jest bardzo proste. Białka jajka ułatwiają zwiotczenie i luźną skórę. Wystarczy połączyć 2 białka jajka, 1 łyżkę stołową (15 ml) mleka, 1 łyżkę stołową (15 ml) miodu, 1 łyżkę stołową (15 ml) sok z cytryny i kilka kropli oleju z mięty pieprzowej, aby zrobić sobie maskę  i zastosować na podbródku. 2 razy w tygodniu można ta maseczkę na podbródek.

4. Sok melonowy i jabłkowy

Stosowanie soku z melona i soku jabłkowego do twarzy powinno tonizować skórę i pomóc przykręcić podwójne podbródek. Zaleca się, aby po prostu zastosować sok z bawełny i pozostawić na skórze przez 15 do 20 minut.

5. Zielona herbata

Ponieważ nadwaga może przyczynić się do podwójnego podbródka, zalecam picie kilku filiżanek zielonej herbaty w ciągu dnia, aby przyspieszyć metabolizm i pomóc Ci schudnąć.

6. Olej z kiełków pszenicy

​​Olej z kiełków pszenicy ma zmiękczyć skórę i poprawić jej elastyczność. Zaleca się, aby codziennie masować olejek do podbródka przez około 20 minut. Po 30 dniach widać różnicę.

7. Masaż mleczny

Masowanie mleka w skórę jest kolejnym sposobem na Twój podbródek. Mleko ma zaostrzać i nasmarować skórę wokół obszaru podbródka. Zaleca się masowanie go kilka razy dziennie.

Nikt nie lubi podwójnego podbródka, a większość ludzi nie ma pieniędzy na chirurgię plastyczną. Te proste środki zaradcze mogą dostarczyć pożądanego rozwiązania bez ryzyka lub kosztów.

Do tego dołóż dietę i trening i Twoje ciało będzie idealne szczupłe i jędrne.

Jeśli masz problem z dobraniem diety i treningu zapraszam do mnie.

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk