Powstrzymaj swędzenie skóry dzięki tym 7 domowym środkom – Przepisy

Swedzi skóra

Powstrzymaj swędzenie skóry dzięki tym 7 domowym środkom – Przepisy. Sucha, swędząca skóra może doprowadzić Cię do szaleństwa! Swędzenie może być wynikiem ukąszeń przez robaki, łuszczycy, reakcji alergicznej lub pogody. Bez względu na przyczynę, możesz znaleźć ulgę od swędzenia, poprzez wspaniałe domowe środki. Udowodniono, że każdy z 7 zabiegów na swędzenie skóry znajdziesz poniżej. Pomagają złagodzić dokuczliwy świąd. W zależności od przyczyny swędzenia możesz nawet spróbować połączyć niektóre z tych opcji.

1. Olej z drzewa herbacianego. Olejek z drzewa herbacianego okazał się przydatny w zmniejszaniu egzemy w wyniku kontaktowego zapalenia skóry. Może pomóc złagodzić i leczyć swędzenie skóry, Połącz 4 krople oleju z drzewa herbacianego, 2 łyżki sody oczyszczonej, 1 łyżkę wody i 1 łyżeczkę oleju kokosowego, aby stworzyć krem ​​przeciw świądowi.


2. Płatki owsiane. Owsianka ma avenanthramides, które pomagają stan zapalny i łagodzą podrażnioną skórę. Zapobieganie ma świetny przepis na leczenie trującego bluszczu lub uli  ugryzień pszczoły. Zmiel 2 filiżanki niegotowanego płatków owsianych na drobny proszek i dodaj 1/4 szklanki sody oczyszczonej. Napuść wody do wanny, dodaj do wanny z ciepłą wodą 1 szklankę tego proszku. W przypadku leczenia miejscowego dodać tyle wody, aby utworzyć pastę, nałóż ją na swędzenie.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos


3. Olej kokosowy. Jeśli twoja swędząca skóra jest wynikiem suchej skóry, ole
j kokosowy może być tym, czego potrzebujesz.  Pocieraj ją bezpośrednio na suchej skórze, lub połączyć z niektórymi aloesami lub olejem z drzewa herbacianego, aby uzyskać dodatkowe korzyści.


4. Soda oczyszczona. Doskonały do ​​usuwania świądu z ukąszeń owadów i trującego bluszczu. Zapobieganie mówi, że można wymieszać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej z 1 łyżeczką wody, aby stworzyć pastę do leczenia problemu.


5. Aloe vera. Aloes okazał się skuteczny w leczeniu łuszczycy. Działa kojąco i nawilża jednocześnie. Home Remedies for Life mówi, aby połączyć 1 łyżeczkę aloesu, 1 łyżeczkę oleju kokosowego i 1 łyżeczkę masła shea. Nałożyć mieszaninę na łuszczycę i pozostawić na noc. Zmyć rano. Powtórz aplikację codziennie, aż łuszczyca zniknie.


6. Miód. Miód okazał się nawilżaczem, uzdrowicielem i środkiem przeciwzapalnym. One Good Thing zaleca stosowanie ciepłego miodu na swędzenie skóry przez 15 minut, zanim się ją zmyje. Możesz również mieszać miód z olejem kokosowym i wcierać go w skórę.


7. Wazelina. Wazelina jest świetna do leczenia swędzącej, suchej skóry, która jest wynikiem reakcji alergicznej. Większość ludzi może sobie poradzić z wazeliną. Jeśli ręce potrzebują leczenia, wcieraj je i kiedy kładziesz się spać, załóż wazelina,

.Ja w ogóle lubie wszytko co naturalne, nie używam wcale żadnych antybiotyków od ponad 20 lat. Odżywiam się zdrowo i trenuje 4 razy w tygodniu. Mając 43 lat wyglądam lepiej niż nie jedna młoda dziewczyna  która ma nadwagę, tarczycę i w ogóle nie ćwiczy. 

Jeśli chcesz dołączyć do mojej grupy ludzi cieszących się zdrowiem, napisz do mnie m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk i Trener osobisty

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk