Postanowienie – Wyzwanie – 3 Zasady

Postanowienie – Wyzwanie – 3 Zasady

Kolejny rok mija i kolejne składamy postanowienia, ale czy w nich wytrzymamy do końca? W moim ponad 20 – letnim doświadczeniu, rzadko komu udaje się dotrzymać w postanowieniu 3 miesiące, a w 3 miesiące można zgubić aż 12-15 kg tylko trzeba przycisnąć z jedzeniem i treningami.

3 zasady, które mogą ci pomóc w realizacji twoich planów, ale to ty musisz tego chcieć, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.

1.Zawsze staraj się aby zacząć swoje postanowienia w listopadzie czy grudniu. Dla osób początkujących zacząć w styczniu to największy błąd, jaki można popełnić. Zanim wejdziesz w tryb treningowy, zanim rozgrzejesz mieście i całe ciało, zajmie ci 2-3 tygodnie i w tym momencie zawsze na początku schodzi woda z twojego ciała.

2.Nie oczekuj na rezultaty po 2 – 4 tygodniach, bo się rozczarujesz. Chyba, że ćwiczysz 2 razy dziennie przez 5 dni, ale i tak jest ciężko po 40 – tym rokiem życia aby ciało zaraz wróciło do swojego, wcześniejszego wyglądu. Planuj sobie, że to co robisz jest dla zdrowia, a zobaczysz szybciej efekty niż ci się zdaje. Wszystkie osoby, które chorują na jakieś przewlekłe choroby, jest ciężej cokolwiek zrobić, a co dopiero schudnąć.

Bardzo szybko się poddajecie, kiedy nie widzicie rezultatów, a przecież też nie przytyłaś 20-30 kg w rok.Tak jak tyłaś, tak i musisz schudnąć, aczkolwiek są metody treningowe aby to szybciej zrobić, tylko nie kosztem zdrowia.

3.Nie kupuj od razu diet za miliony. Wystarczy, że zaczniesz od wykluczenia słodyczy, napojów słodzonych, chleba i sosów i już to jest duży sukces. Dieta to nie wszytko i 90% ludzi i tak ja wyrzuca do kosza. Stopniowa, a do celu. Nie ma pigułki na szybkie schudnięcie czy wyzdrowienie, ale jest za to wiele możliwości na to żeby sobie powoli zacząć działać.

Wiele osób po prostu nie wie jak zacząć i nie radzi sobie z przygotowaniem do swojego celu. U mnie na stronie możesz znaleść wiele metod, treningów i porad, które stosuje z moimi paniami od ponad 20 lat. Pomogłam wielu paniom, który do dnia dzisiejszego cieszą się zdrowiem.

Kliknij w link i napisz do mnie po treningi personaline 1 na 1 w domu TERAZ!

METAMORFOZA, GOSIA KLOS, DIETA, TRENING

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk