Pomijasz Posiłki w Ciągu Dnia – Zobacz co dzieje się z Twoim Ciałem

Pomijasz Posiłki w Ciągu Dnia – Zobacz co dzieje się z Twoim Ciałem. Pomijanie posiłków stało się trendem, niezależnie od tego, czy wynika to ze specjalnego schematu diety, czy z braku czasu. Jeśli często rezygnujesz z posiłków z jakiegokolwiek powodu, musisz wiedzieć, co twój zwyczaj może zrobić dużo szkody z twoim ciałem.

Zobacz co się dzieje kiedy jesz tylko 1-2 posiłki dziennie.

1. Nierównowaga hormonalna
Za każdym razem, gdy opuszczasz posiłek, poziom kortyzolu wzrasta i powoduje niepokój. Insulina również zwiększa się i zmniejsza natychmiast, powodując niestabilny poziom cukru we krwi.

2. Problemy z trawieniem
Twoje ciało jest przyzwyczajone do pracy przez cały dzień, więc kiedy opuszczasz posiłek, układ trawienny nie jest w stanie spełnić swojej funkcji. Odpowiednia funkcja metaboliczna i trawienna wymaga 3 posiłków i 2 przekąsek.

3. Magazynuje tłuszcz
Pomijając posiłki, mylisz ciało. Uważa, że ​​głodujesz, więc za każdym razem, gdy opuszczasz posiłek, zamiast spalać tłuszcz, ciało przechowuje go, aby zapewnić „paliwo” na następny okres.

3. Wyczerpany organizm
Pomijanie posiłków spowalnia twój metabolizm i sprawia, że ​​czujesz się wyczerpany. Regularne posiłki pomogą zwiększyć metabolizm i spalić więcej kalorii.

Tutaj znajdziesz Kalkulator Kalorii

5. Zmieniona percepcja
Może to być dla ciebie zaskoczeniem, ale pomijanie pojedynczego posiłku zmienia twoje postrzeganie jedzenia. Twój mózg tworzy obraz, że jedzenie nie jest obecnie twoim priorytetem, co jest szkodliwe dla ogólnego stanu zdrowia.

6. Przejadanie się
Przejadanie się to ostatnia i najniebezpieczniejsza faza. W porze obiadowej twoje ciało jest tak wyczerpane i głodne kalorii, że często jesz za dużo jedzenia i przejadania się. Zwykle powoduje to ból brzucha i przyrost masy ciała.

Generalne, kiedy spożywasz 1-2 posiłki dziennie, zdecydowanie brak ci energii, a jak brak ci energii to nie masz siły na trening, czyli nie spalasz tkanki tłuszczowej i po prostu tyjesz. Ja po ciężkim treningu, jestem mega głodna i muszę zjeść odpowiedni posiłek. To samo jest przed treningiem, odpowiednia ilość białka i węglowodanów dostarcz mi siłę na treningu.

Niestety, ale wiele z was, albo się głoduje i następuje efekt jo-jo, albo ćwiczy zle technicznie i nie ma w ogóle efektów. Po to tutaj jestem, aby wam pomóc, ale jeśli chodzi o ćwiczenia to dobrze jest je wytłumaczyć i je pokazać na Skype więc zapraszam do współpracy na

m.klos@mataleo.eu

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk