Podpuchnięte Oczy – Zobacz Co mam Dla Ciebie

podpuchnięte oczy

Podpuchnięte Oczy – Zobacz Co mam Dla Ciebie. Na pewno znajdziesz to znajome: Wstajesz rano, patrzysz w lustro, czujesz się rozczarowana i masz dość tych nieprzyjemnych torebek pod oczami! Odpoczywaliście dużo i jesteście wypoczęci, ale nadal masz podpuchnięte oczy?

Sen to jeden wyróżniający się zmienny, który może powodować worki do oczu. Są one normalnie tworzone przez podwyższony poziom spożywania kofeiny, stresu lub problemów z oddychaniem. Nie stresuj się jednak, mam kilka niezwykle skutecznych leków domowych, które jednoznacznie usuwają te uciążliwe torby pod oczami.

Umieść rozmoczony ręcznik na twoich oczach

1.Przed snem zostaw mokry ręcznik w lodówce.
2.Następnego ranka połóż go na czole i oczach.
3.Pozostaw na 5 minut.

Torebki herbaciane nad ciemnymi kręgami pod twoimi oczami

Z używanymi torebkami na herbatę można zrobić tak wiele; jednak może to być najlepszy pomysł. W dowolnym momencie robisz herbatę, oszczędzasz torebki z herbatą i przechowujesz je w lodówce. Kiedy są miłe i lodowate, a ty masz wystarczająco dużo czasu, pozwól im odpocząć na twoich oczach z głową do tyłu na 20 minut. Możesz się oprzeć na krześle lub po prostu położyć sie. Kiedy czas się skończy, dobrze przemyj oczy. Ta technika zmniejsza również stan zapalny, a także zwęża cienie.

Plastry ogórka

W przypadku gdybyś chciał przejść jeden etap po 20-minutowym leczeniu torebką z herbatą, umieść jeden plasterek ogórka na każdym oku i pozwól mu odpocząć przez 10 minut. Suplementy w ogórku pozostawiają skórę gładką i nawilżoną.

Aloes

Znany jako „roślina wiecznego życia” dla starożytnych Egipcjan, ten naturalny środek farmaceutyczny jest wykorzystywany regeneracyjnie od pierwszego wieku naszej ery. Weź świeży liść aloesu i pokrój go na pół. Naciśnij żel lub „kryształy” i delikatnie ugniataj worki pod oczami. Możesz również użyć go do leczenia wielu chorób i chorób skóry. Kliknij ten link i uzyskaj więcej informacji.

Masaż z oleju kokosowego

Potrzebujesz:

Jedna łyżka oleju kokosowego
Jeden olej migdałowy z łyżką stołową

Wskazówki:

Delikatnie pocierać skórę pod oczami
Odstaw na dwadzieścia minut
Umyj ciepłą wodą

Więcej podpowiedzi

Podnoszenie głowy podczas snu może zmienić sposób, w jaki grawitacja przyciąga ciecz, która jest związana z obrzękiem oka. Podobnie, schemat żywienia o niskiej zawartości węglowodanów może pomóc w usunięciu obrzęków oczu poprzez zapobieganie utrzymywaniu wody. Spożywanie żywności bogatej w witaminy A, C i E służy zmniejszeniu opuchlizny torebek na oczy i utrzymuje skórę nasyconą i zdrową.

Jeśli nadal masz  torby pod oczami, oznacza to, że twoje ciało na poważnie potrzebuje więcej odpoczynku, jak również następujących zmian. Trzymaj się z dala od picia alkocholu, palenia, zbyt dużej ilości kofeiny i spożywania dużej ilości kwasów tłuszczowych omega-6 dotyczących omega-3.

Staraj się spać 7-8 godzin w nocy i pij nie mniej niż dwa litry wody dziennie. Jest to nie tylko absolutnie najlepsze podejście do usuwania worków z oczami, ale również idealne dla całego ciała.

Promocja Świąteczna nawet do 80% ⁉️ Kochani już za chwilę, już za chwileczkę rusza mój kolejny projekt, który ma trafić do osób, które chcą schudną do lata, zgubić oponkę na brzuchu, potrenować czy też mieć ułożoną dietę tylko dla siebie oraz mnóstwo różnych przepisów za małe pieniążki 💞 Chcę pomóc tym co nie mają za dużo pieniążków, a chcą zrobić formę do lata. Jest to projekt, którego jeszcze nie ma w Polsce 💪 Obserwujcie mój Facebook i zgarnięcie wszystko co jest możliwe 🔥

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk