5-minutowy trening na UDA – VIDEO

uda, trening video

5-minutowy trening na UDA – VIDEO. Idealne ciało jest marzeniem każdego, ale tylko ci, którzy go znają, wiedzą, ile potrzeba, aby się tam dostać i zachować formę. Nie próbuję wam powiedzieć, że nie można codziennie wyglądać wspaniale, mówię tylko, że będziecie musieli włożyć w to trochę wysiłku i determinacji.

Treningi online skype tylko Tutaj.

Fakt, że musisz włożyć wysiłek w regularny trening, niekoniecznie musi oznaczać, że musi być bardzo długi i codziennie musisz ćwiczyć na siłowni. czy w domu Prawda jest taka, że czasami wszystko, czego potrzebujesz, to tylko pięć minut twojego czasu, ale możesz dodać oczywiście więcej czasu 30 – 4o min.

Przejdźmy teraz do tematu, któremu poświęcony jest ten artykuł. Rzecz w tym, że do tego czasu możesz już wiedzieć, że niektóre obszary twojego ciała są dość łatwe do wymknięcia się z formy, podczas gdy nie są one tak łatwo wrócić do niego. Twoje uda są z pewnością na liście. Istnieje jednak popularna myśl, że wszystko, czego potrzebujesz, aby wzmocnić uda, a z tym treningiem sobie z nimi poradzisz.

Dlatego proponuję Twojej uwadze w 100% skuteczną i nie nudne ćwiczenia, która ukształtuje Twoje uda z zaledwie pięcioma minutami dziennie!

1.Wznsy kolan do góry. Bardzo proste ćwiczenie i super wchodzą w nogi. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

2.Plank to dobre ćwiczenie na wszystkie mięśnie. W tym ćwctzeniu pracują uda, ramiona i brzuch. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

3.Spacer do boku. To moje najlepsze ćwiczenie na nogi i ramiona. Spróbuj tak poćwiczyć prze 5 minut, a zobaczysz co się stanie. Możesz do mnie napisać i powiedzieć jak się czujesz po tym ćwiczeniu lub dodać komentarz na dole artykułu.

Moja podopieczna po tym treningu była wykończona, a zarazem uszczęśliwiona, że poznała nowe ćwiczenia.

Promocja Świąteczna nawet do 80% ⁉️ Kochani już za chwilę, już za chwileczkę rusza mój kolejny projekt, który ma trafić do osób, które chcą schudną do lata, zgubić oponkę na brzuchu, potrenować czy też mieć ułożoną dietę tylko dla siebie oraz mnóstwo różnych przepisów za małe pieniążki 💞 Chcę pomóc tym co nie mają za dużo pieniążków, a chcą zrobić formę do lata. Jest to projekt, którego jeszcze nie ma w Polsce 💪 Obserwujcie mój Facebook i zgarnięcie wszystko co jest możliwe 🔥

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk