Poczuj Ulgę Dzięki Tym Ćwiczeniom – Zastosuj je Rano Po Przebudzeniu

Plecy i jej ból

Napięta szyja i przygarbione ramiona powodują problemy, z którymi wielu z nas dobrze się zna. Dotyczy to bólu w odcinku dolnego kręgosłupa  jak praktycznie całych pleców. Musisz się zastanowić, czy ten ból jest spowodowany stresem, złymi nawykami siedzenia lub brakiem aktywności. Nawet czasami może być zły materac, na którym spisz i powodować bóle. Dlatego zastosuj te ćwiczenia po przebudzeniu, a zobaczysz pełny Relax i mniejszy ból.

Wykonywanie regularnych ćwiczeń rozciągających może rozwiązać tę sytuację, a nawet zapewnić trwałą ulgę. Najważniejsze jest, aby robić je regularnie. Konsekwencja jest podstawą formuły tego sukcesu.

Poświęć 10 minut od rana po wypiciu szklanki wody z cytryną. Zaczynamy.

1.Pozycja planku i zejście pośladkami na dół przez ugięcie nóg w kolanach. Postaraj się najpierw wytrenować tą pozycje, a później dokończ dalej ćwiczenie dostawiając nogi do dłoni i wyprostowanie kolan, przytrzymaj pozycje. 3 minutki na to ćwiczenie.

2.Ćwiczenie z brzucha. Przenieś ramiona do tyłu i je przetrzymaj. Unieś delikatne klatkę piersiową do góry i przytrzymaj 10 sekund.

3.Ja sobie te ćwiczenia wykonuje na łóżku co drugi dzień. Leżąc na plecach, kolano dociągasz do klatki piersiowej i automatycznie przenosisz po drugiej stronie drugiej nogi przytrzymując kolano na 15 sekund. Zmień strony.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk