Po miesiącu 8 kilo mniej – Gosia Klos

Po miesiącu 8 kilo mniej – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg
Jeżeli rzeczywiście jesz bardzo mało a przybierasz na wadze, przyczyny tego mogą leżeć gdzie indziej np. w lekach, które przyjmujesz, chorobie tarczycy, rozregulowanej pracy hormonów itp. Jednak najczęstszą przyczyną tycia jest to, że nie zdajemy sobie sprawy ile naprawdę zjadamy. Zapominamy o próbowaniu podczas gotowania, słodkich napojach, ciasteczkach, słodyczach itp. To wszystko daje zaskakująco dużo kalorii. Jest tylko jedna skuteczna metoda kontrolowania ilości spożywanych pokarmów i płynów- zapisywanie wszystkiego, co bierzesz do ust.
Nie chcesz tyć – weź tą samą ilość pożywienia – podziel na pięć posiłków, a nie na dwa lub trzy. Gdy systematycznie dostarczamy organizmowi pożywienie w pięciu porcjach, wszystko, co zjedliśmy w jednym posiłku wykorzystuje on na bieżące potrzeby, nie ma nadmiaru energii, który byłby odkładany w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej. Organizm nie musi oszczędzać, bo jest żywiony częściej. Poprawia się przemiana materii. Znacznie przyjemnej się odchudzać.

Ale to nie wszystko….

Największa odkryciem w odchudzaniu są jagody goji i dobrze dopasowana dieta. Moje podopieczne gubią kilogramy jak szalone…

„Jagody Goji” wraz z dietą, którą opracowałam dają szybkie wyniki i pozwalają uzyskać dobrą formę. Odświeżający i energetyzujący smak jagód będzie odpowiadał każdemu. Pozwalają zwalczyć poczucie głodu i stracić na wadze bez wysiłku. Betaina powoduje, że spalasz tłuszcz nawet gdy siedzisz w pracy lub jedziesz samochodem.

Jagody Goji, bo to o nich mowa, są pełne witamin i przeciwutleniaczy. Działają na wiele sposobów, poprawiając kondycję naszego ciała: zmniejszają apetyt, przyśpieszają metabolizm i rozkładanie tłuszczy, wzmacniają odporność, zmniejszają efekty stresu, a nawet odżywiają skórę. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim zastosowaniu i odpowiednie do niej dopracowanej diecie,  by zapomnieć o problemach ze zbędnymi kilogramami już na zawsze!

Dieta

 Trać na wadze z odpowiednia dietą i treningiem 

Pomaga eliminować zbędne płyny z organizmu

Rozkłada tłuszcze

Naturalny spalacz tkanki tłuszczowej

 Jak zamówić taka dietę? 

 Napisz do mnie wiadomość m.klos@btinternet.com

Opisz w wiadomości swoją historię

 Umów się ze mną na konsultacje SKYPE

ZAPRASZAM 😉

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk