Płaski Brzuch w Tydzień

Płaski-Brzuch-w-Tydzień-mataleo-Gosia-Klos

Jak uzyskać płaski brzuch w tydzień

Za kilka dni spodziewasz się spotkania, imprezy, wydarzenia ale niestety stresujesz się wystającym brzuchem. Masz przecież tylko tydzień do spotkania. Jak uzyskać płaski brzuch w tydzień ?

Myślę, że to, co dowiesz się z tego wpisu, pomoże ci uzyskać zamierzony efekt. A jeśli spodobają ci się efekty, skorzystaj z pełnej wersji diety, którą osobiście opracowałam, a dzięki której nie dość, że pozbyłam się ponad 40 kg, to jeszcze po drodze stanęłam na podium Miss Fitness Wielkiej Brytanii 🙂

Jak uzyskać płaski brzuch w tydzień

Metoda 1 z 4: Jeśli chcesz mieć płaski brzuch – JEDZ

1 Jedz częściej. Zamiast dwóch lub trzech dużych posiłków w ciągu dnia, jedz częściej małe posiłki. Duży i syty obiad wypełnia twój brzuch i cały układ trawienny, najczęściej powodując spore wzdęcia. Dlatego jedz mniejsze posiłki w odstępie dwóch do trzech godzin. Zajmują one mniej miejsca w żołądku, utrzymują metabolizm na wysokim poziomie i utrzymują uczucie pełności.

2 Ogranicz spożycie produktów bogatych w błonnik. Brokuły, fasola, brukselka, kalafior – powodują powstawanie gazów i spore wzdęcia. Zatem jeśli zależy ci na płaskim brzuchu w tydzień, wyeliminuj je z diety, w tym tygodniu. Po tygodniu zaczniesz stopniowo dodawać je pojedynczo do jadłospisu. Zapomnij też w tym tygodniu o bananach.

3 Jedz więcej surowych warzyw i owoców. Chociaż surowe warzywa i owoce są świetnym wyborem dla ogólnego stanu zdrowia, to jednak powodują one, rozciąganie żołądka. Najlepiej więc jest jeść je w mniejszych porcjach rozłożonych w ciągu dnia.

4 Jeśli produkty mleczne powodują nieprzyjemne gazy i wzdęcia, może to oznaczać, że masz trudności z trawieniem laktozy, ( cukier znajdujący się w mleku) . Spróbuj wówczas jeść pokarmy o niskiej zawartości laktozy, takich jak jogurt. Spożywaj niewielkie ilości produktów mlecznych w jednym czasie i jedz je w połączeniu z innymi pokarmami. Możesz też kupić produkty bez laktozy.

5 Wybierz pokarmy bogate w potas. Wysoką zawartość potasu znajdziesz w awokado, mini banany, papaja, mango, melon i beztłuszczowe jogurty (wykonane bez sztucznych słodzików). Potas jest naturalnym diuretykiem, który pomoże zmniejszyć retencję wody i obrzęki.

Jestem ciekawa, co myślicie o tych wskazówkach. Napisz w komentarzu swoje opinie. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk