Plan na Ćwiczenia – Nogi i Pośladki – Gosia Klos

Zrób te ćwiczenia - zobaczysz szybki efekt

Plan na Ćwiczenia – Nogi i Pośladki – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Przygotuj się, aby nadać kształt swojemu ciału.
Jeśli masz mało miejsca lub nie masz dostępu do siłowni, te ćwiczenia na macie jest tym, czego potrzebujesz, aby wzmocnić i ujędrnić ciało. Będziesz potrzebowała maty, możesz też całkowicie pozbyć się ciężarów i wykonywać te ruchy, używając tylko masy ciała.

Podczas gdy większość ruchów nie wymaga od ciebie zejścia z podłogi (nie daj się zwieść, nadal są trudne). Daj im szansę, ale najpierw zadaj sobie pytanie… czy jesteś gotowa, aby przywrócić seksowny wygląd?

Wszystkie ćwiczenia na początku są trudne, ale z czasem potrzebujesz zmian, gdyż ciało się przyzwyczaja i nie będziesz widzieć efektów.

My z moimi dziewczynami zmieniamy ćwiczenia po miesiącu aby nadać szok dla ciała aby szybciej spalać lub budować mięśnie, wszystko zależy od waszych celów.

1.Wykroki w tył i przód z wyskokiem.

Stań ze złączonymi stopami. Skocz prawą stopą do przodu, lądując w niskiej pozycji wypadu; wskocz z powrotem do stania z obiema stopami razem.
Teraz wyskocz lądując w niskiej pozycji z lewą stopą do przodu i odskocz razem do tyłu. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą nogę.

2. Skoki w podparciu.

Zacznij od wysokiej deski z ramionami powyżej nadgarstków i napiętymi mięśniami brzucha. Skacz stopami do przodu, lądując poza rękami. Podnieś ręce z podłogi i unieś tułów. Połóż dłonie na podłodze i wskocz do pozycji deski. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń.

3.Boczne wypady jedną nogą.

Trzymaj duży ciężar obiema rękami pod brodą. Zrób przysiad na biodrach.
Wejdź i wyjmij prawą stopę o kilka cm na 60 sekund. Teraz uderzaj w górę iw dół, wykonując mini przysiady przez 30 sekund, taki krótki ruch. Nie zapomnij zrobić obu stron.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk