Pij Przed SNEM, a OBUDZISZ się z WAGĄ mniejszą każdego dnia!

Pij ten napój przed snem - cudowne właściwości - Gosia Klos

Pij Przed SNEM, a OBUDZISZ się z WAGĄ mniejszą każdego dnia! Co jeśli sekret dobrego wyglądu kryje się za jedną prostą mieszanką? Składniki, które wszyscy macie w domu, lub przynajmniej można je znaleźć w najbliższym sklepie.

I to są miód i cynamon!

Miód to produkt pszczeli, który jest uważany za jeden z najlepszych dla twojego zdrowia. Jedna łyżka miodu dziennie chroni przed bakteriami i wirusami. Ale teraz, w połączeniu z jednym z najbardziej atrakcyjnych aromatów na świecie –  cynamon.

Wiesz, ta słodka przyprawa, która idealnie pasuje do szarlotek, napojów mlecznych, herbaty, płatków owsianych itp. Ale czy kiedykolwiek pomyślałeś o połączeniu z miodem, co? Cynamon jest świetnym wojownikiem przeciwko cukrzycy. Twoje serce pokocha to, poziom cholesterolu będzie niższy, przepływ krwi jest lepszy.

W JAKI SPOSÓB ZROBIĆ TEN MAGICZNY NAPÓJ?

W 0,2 l wody umieścić ½ łyżeczki cynamonu w proszku. Pozostaw  w spokoju na 30 minut. Włożyć łyżkę miodu i wstawić do lodówki.

Bardzo ważne powiadomienie – musisz wypić to pół godziny przed pójściem spać. Ta kombinacja zrobi cuda dla twojego ciała. Poprawi trawienie, usunie toksyny z organizmu i wiele więcej!

To jest bardzo słodkie, więc dlaczego nie spróbować?

Pij Przed SNEM, a OBUDZISZ się z WAGĄ mniejszą każdego dnia! Oto 4 rzeczy, które przytrafią się twojemu ciału, jeśli zaczniesz jeść miód każdego dnia.

1. Zdrowsza skóra

Miód zawiera przeciwutleniacze, witaminy i białka, które, gdy są regularnie spożywane, mogą oczyścić organizm z różnych toksyn. Ponadto właściwości antybakteryjne miodu pomagają poprawić kondycję skóry.

2. Utrata nadmiernej wagi

Jeśli chcesz zadbać o swoją wagę, musisz przestać jeść cukier. Jest zdrowy, a jego skład różni się znacznie od składu innych substancji słodzących. Miód może poprawić metabolizm i to jest idealne aby schudnąć.

3. Obniżony poziom cholesterolu

Miód nie ma wcale cholesterolu. Wręcz przeciwnie: jego składniki i witaminy przyczyniają się do obniżenia poziomu cholesterolu. Codzienne spożywanie miodu ma korzystny wpływ na poziom związków przeciwutleniających w organizmie, które mogą zwalczać nadmiar cholesterolu.

4. Silniejsze serce

Badania pokazują, że przeciwutleniacze zawarte w miodzie mogą zapobiegać zwężeniu tętnic. W zależności od miejsca wystąpienia zwężenie może prowadzić do niewydolności serca, pogorszenia pamięci lub bólu głowy. Wypicie szklanki wody z kilkoma łyżeczkami miodu wystarczy, aby temu zapobiec.

Jak sami widzicie zdrowe odżywanie pomaga w odchudzanie, mamy silniejsze serducho i obniża poziom cholesterolu.

Stare angielskie przysłowie mówi, że jedno jabłko dziennie „Trzyma doktora z daleka od Ciebie” „An apple a day keeps the doctor away”

Wiele osób nie lubi chodzić do lekarza. To pewnie dlatego, że zazwyczaj nie czują się dobrze, kiedy idą i myślą, że może być coś nie tak. Pamiętaj o badaniach profilaktycznych. One mogą ci nawet uratować życie!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk