Pasożyty powodem wielu problemów zdrowotnych – DIETA

Pasożyty powodem wielu problemów zdrowotnych – DIETA. Jedna trzecia populacji w USA ma pasożyty w układzie pokarmowym. Pasożyty w systemie mogą być przyczyną wielu problemów zdrowotnych i niekorzystnych skutków zdrowotnych.

Oto dziesięć najczęstszych oznak pasożytów w znajdujących się w Twoim ciele:

Bolesne mięśnie i stawy
Trudności ze snem i budzenie się w nocy
Niedokrwistość z niedoboru żelaza
Zmęczenie, apatia i depresja
Niewyjaśnione zaparcia, objawy biegunki, gazów
Problemy z trawieniem
Biegunka podróżnych podczas podróży zagranicznych
Podrażnienia skóry, pokrzywka, wysypka, egzema lub trądzik różowaty
Stały głód, nawet po jedzeniu

Jednak jeśli doświadczysz tych objawów, nie panikuj, ponieważ mam dla Ciebie naturalne środki, które  skuteczne wyeliminują pasożyty z Twojego ciała. Następujące siedem ziół zapewni szybkie efekty, więc możesz dodać je do swojej diety. Po indywidualną dietę napisz do mnie na m.klos@btinternet.com

Goździki
Goździk niezbędny niszczy jaja znalezione przez robaki w jelitach. Ma silne właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwdrobnoustrojowe. Dodaj go do wypieków, różnych potraw, herbat.

Czosnek
Czosnek jest najsilniejszym naturalnym antybiotykiem, który zapewnia silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwpasożytnicze, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwnowotworowe. Zjedz surowy czosnek lub dodaj go do zielonych soków lub po prostu dodaj do gotowanych potraw.

Olej z oregano
Olejek z oregano jest kolejnym skutecznym sposobem zabijania pasożytów w systemie. Jest bogaty w przeciwutleniacze, które zapobiegają uszkodzeniom wywołanym przez wolne rodniki i mają silne działanie przeciwpasożytnicze, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Można go używać jako olejku eterycznego, herbaty lub nalewki.

Orzech czarny i kadłub
Orzechy i zielone łuski orzecha czarnego (Juglans nigra) oczyszczają jelita i krew. Sok z zielonych łuski niszczy pasożyty, a czarny kadłub orzecha włoskiego leczy infekcje grzybicze.

Tymianek
Tymianek niszczy pasożyty w jelitach, stymuluje grasicę, która jest głównym gruczołem układu odpornościowego i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu. Dodaj ją do swoich potraw, suchych lub świeżych i ciesz się z jej zalet.

Chiński Goldthread
Goldthread (Coptis chinensis) jest korzystnym ziołem powszechnie stosowanym w tradycyjnej medycynie chińskiej. Zawiera berberynę, która zapewnia właściwości antybakteryjne o szerokim spektrum działania i skutecznie leczy infekcje bakteryjne, pasożytnicze i drożdżakowe. Przygotuj herbatę z tego zioła i wyeliminuj pasożyty z organizmu.

Piołun
Zarówno małe żółto-zielone kwiaty tego zioła (Artemisia absinthium), jak i jego liście łagodzą problemy żołądkowe i leczą robaki jelitowe. Jest to również silny środek przeciwdrobnoustrojowy. Przygotuj herbatę z piołunu i wypij oczyszczającą herbatę, aby rozwiązać problem z pasożytami.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk