Odchudzaj się regularnie – efekty same przyjdą

obwisła skóra

Utrata większej wagi i rozpoczęcie zdrowych nawyków jest wystarczająco trudne, ale z powodu dodatkowej presji ze strony przyjaciół, rodziny, a nawet zupełnie nieznajomych, może czasem wydawać się ogromnym wyzwaniem. Jako stworzenia społeczne pragniemy dopasować się do grupy, ale w społeczeństwie, które ceni szczupłe, wysportowane ciała, nasza waga może wydawać się kluczem do naszych interakcji społecznych. Ale po stracie ponad 136 kilogramów, stwierdziła, że może założyć strój kąpielowy.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

Jacqueline Adan donosi, że zawsze boryka się ze swoim ciężarem. Z niewiarygodnym wysiłkiem udało jej się zmienić swoje życie, jedząc lepiej i ćwicząc aby w końcu być zdrową.

Jednym z problemów jakie chciała powiedzieć całemu światu to, że jeśli bardzo szybko schudniesz, twoja skóra nie kurczy się do wielkości twojego ciała, ale zamiast tego staje się luźna i zwisa na ciele. Odchudzaj się powoli, a efekt przyjdzie niespodziewanie. Możesz to zrobić bez żadnych operacji, nie tak jak ja. Jacqueline była już w trakcie kilku operacji usuwania skóry, aby zmniejszyć jej nadmierną skórę.

Ostatnio, będąc na wakacjach w Meksyku, zdecydowała się założyć kostium kąpielowy bez ukrywania się, coś, czego nie chciała robić przez długi czas. Ale kiedy poszła do hotelowego basenu, natychmiast natknęła się na szykan, którzy zaczęli rażąco wskazywać jej nogi i śmiać się między sobą.

Zamiast pozwolić jej na to wpłynąć, po prostu uniosła wysoko głowę, uśmiechnęła się i poszła popływać w basenie.

Na swoim koncie na Instagramie napisała otwarcie o incydencie, stwierdzając: „Szczerze mówiąc, tak, to mi przeszkadzało, ale nie pozwoliłam bym, aby ludzie tacy jak oni na mnie wpłynęli! Nie pozwolę, aby to, co inni o mnie myślą, powstrzymało mnie od życia moim życiem. Oni mnie nie znają.

„Masz w sobie magię, aby się zmienić. Jesteś silna. Jesteś potężna. Możesz to zrobić. Teraz musisz wierzyć w siebie, ciężko pracować i nigdy się nie poddawać tylko zrób to z głową. Nie odchudzaj się szybko i tylko na samych dietach czy ważysz 80 kg czy 150 kg. Zrób to z odpowiednią osobą, która może cię poprowadzić przez drogę w odchudzaniu.

Im wolniej się odchudzasz tym lepiej dla twojej skóry i organizmu. Daj sobie czasu. Tyle ile lat tyłaś, tyle lat powinnaś chudnąć. To ma być przygoda, a nie obowiązek. Ćwicz z ciężarami, to jest najlepszy sposób.

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk