10 Codziennych błędów – Nie popełniaj Ich

10 Codziennych błędów – Nie popełniaj Ich. Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że większość z nas chciałaby „zestarzeć się z gracją”, mimo że oznacza to coś innego dla każdego. Dla niektórych idea starzenia się z wdziękiem oznacza łaskawe przyjmowanie zmarszczek, plam skórnych, problemów ze stawami lub innych tradycyjnych wskaźników wieku, otyłość, podczas gdy inni postrzegają to jako dyrektywę, aby zrobić wszystko, aby w naturalny sposób uchronić się przed oznakami starzenia się. tak długo jak to możliwe.

Z każdym dniem starzejemy się, a widoczne oznaki starzenia się są nieuniknione. Ale niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na te znaki, czy też będziesz walczył z nimi za pomocą każdej kremu, balsamu lub suplementu, jedno jest prawdą: Przynajmniej powinniśmy robić wszystko, aby nie przyspieszyć procesu starzenia się.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

Oto kilka bardzo popularnych sposobów, w jakie możesz to zrobić – wraz z naturalnymi sposobami uniknięcia tych pułapek.

1.Nie dość snu

Nie jest tajemnicą, że brak wystarczającej ilości snu może sprawić, że będziesz wyglądać na starszego. W końcu tylko jedna noc złego snu może drastycznie zmienić twój wygląd w lustrze następnego ranka. To dlatego, że sen jest niezwykle skuteczny w przypadku wszystkich systemów i obszarów ciała, w tym skóry. Jeśli więc uda Ci się zwiększyć długość i jakość nocnego drzemki, możesz zacząć zauważać poprawę swojej cery  i być w stanie odciąć te zmarszczki i linie jeszcze dłużej.

2.Unikanie (zdrowych) tłuszczów

Do tej pory powinnaś wiedzieć, że tłuszcz nie sprawia, że ​​jesteś gruby (to rozróżnienie należy do cukru i przetworzonych węglowodanów), szczególnie jeśli spożywasz odpowiedni tłuszcz. Zdrowe tłuszcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3, zapewniają wiele korzyści, w tym zwiększoną funkcję poznawczą, utratę wagi i poprawę zdrowia skóry. Dlatego unikanie ich może przynieść efekty przeciwne do zamierzonych, jeśli chodzi o starzenie się. W rzeczywistości dieta niskotłuszczowa może przyczynić się do wysuszenia skóry, zwiotczenia i zmarszczek.

Wielu ekspertów od pielęgnacji skóry powie ci, że głodzenie twojego ciała – a tym samym skóry – tłuszczu to jeden z najszybszych sposobów na utratę tego młodzieńczego blasku. Tymczasem produkty takie jak łosoś, orzechy włoskie, siemię lniane i nasiona chia są doskonałym źródłem zdrowego tłuszczu i są znane ze zmniejszania stanu zapalnego i poprawy wyglądu i zdrowia skóry.

3.Spożywanie zbyt dużej ilości przetworzonej żywności

To, co napędza twoje ciało od środka, może naprawdę wpływać na to, jak wyglądasz na zewnątrz. Tak więc dieta z przetworzonych produktów może sprawić, że będziesz wyglądać na starszą kobietę, podczas gdy dieta skupiona na całych, przeciwzapalnych pokarmach jest znana z tego, że daje ludziom tak pożądaną, promienną cerę. Dieta bogata w przeciwutleniacze, takie jak jagody i liściaste warzywa, może także spowolnić proces starzenia i pomóc w zapobieganiu lub zmniejszeniu uszkodzeń komórek organizmu – w tym komórek skóry.

Jeśli więc chcesz zastosować dietę przeciwstarzeniową, skup się na roślinach, z umiarkowanymi ilościami wysokiej jakości mięsa i owoców morza – tj. ekologiczne, chowane na wolnym wybiegu.

4.Nie udało się zminimalizować stres

Stres, zwłaszcza przewlekły stres, jest najlepszym niszczycielem zdrowia, o którym wiadomo, że przyspiesza proces starzenia. Im bardziej jesteś zestresowana, tym bardziej organizm wytwarza hormon stresu znany jako kortyzol. Im wyższy poziom kortyzolu, tym gorszy ogólny stan zdrowia. Jeśli chodzi o twoją skórę, to podwyższony poziom kortyzolu powoduje rozpad kolagenu i elastyny, co zwiększa prawdopodobieństwo zmarszczek, a także nasilenie drobnych linii i zmarszczek, które już masz.

Włączenie naturalnych środków zmniejszających stres do codziennej rutyny może naprawdę pomóc obniżyć poziom kortyzolu i poprawić wygląd skóry.

5.Nie ćwiczysz

Brak aktywności fizycznej nie jest korzystny dla żadnego aspektu twojego zdrowia i zdecydowanie może przyspieszyć wewnętrzny i zewnętrzny proces starzenia się. Regularnie ćwicząc redukujesz poziom kortyzolu, poprawiając krążenie krwi, co jest świetną wiadomością dla zdrowia skóry. Ćwiczenia zwiększają także poziom energii i nastroju, co może przyczynić się do szczęśliwszego, młodzieńczego wyglądu. A podczas ćwiczeń dostajesz energię w ciągu dnia, może również pomóc.

O tym trąbie już od paru lat, trening jest dobry na wszystko i nic nie przebije tego stwierdzenia. Musisz ćwiczyć, ale ni miesiąc czy dwa, tylko całe życie, a na starość unikniesz wielu chorób takich jak rak!

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk