Nie możesz zbudować mięśni – ten Artykuł jest dla Ciebie

nogi i pośladki

Nie możesz zbudować mięśni – ten Artykuł jest dla Ciebie. Jak zyskać na wadze u dziewczyn, które są chude. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby dziewczyna czy kobieta miała piękny kształt czy sylwetkę, która wygląda zdrowo i jędrnie. W chwili obecnej między młodszą grupą wiekową rośnie zmęczenie nastolatków. W obecności jest kilka powodów, takich jak niedostateczne zachowanie żywieniowe, pozbawiony wyboru pokarm, brak treningu, opóźnione przerwy w posiłkach, szybki metabolizm. Jednym z ważnych czynników jest zaburzenie wchłaniania z powodu przedłużonej choroby i innych chorób, takich jak cukrzyca, anoreksja i rak.

Poniżej przedstawię kilka ważnych wskazówek, które pomogą Ci przytyć.

1. Dodatkowe spożycie żywności:

Konieczne jest zwracanie uwagi na regularne spożycie kalorii oraz spożycie węglowodanów. Unikaj jedzenia fast foodów, ponieważ zawierają szkodliwe tłuszcze trans Zamień swoje śmieciowe jedzenie na jedzenie kaloryczne, takie jak jogurt, makaron, banan, koktajl mleczny, chleb itp. Jedz suche owoce i poręczne orzechy oraz jedz je za każdym razem, gdy doświadczasz głodu. Zdrowe tłuszcze zawierają niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3, takie jak tuńczyk, len, orzechy włoskie i łosoś. Możesz również kupić węglowodany do regularnych czynności, takich jak pełne ziarna, owoce i warzywa. Pokarmy białkowe obejmują drób, nasiona, rośliny strączkowe, ryby, chude mięso i orzechy.

2. Zwiększ spożycie płynów:

Aby zyskać na wadze, wystarczająca ilość płynów, takich jak napoje bezkofeinowe, soki owocowe, koktajle mleczne i mleko sojowe, stanowi alternatywę dla wody w celu opracowania pożądanych kalorii, które musisz dodać do swojego chudego ciała. Unikaj picia wody wcześniej niż posiłki. Zaleca się, aby pić wodę nie mniej niż 10 minut po każdym posiłku. Pij codziennie od 8 do 10 szklanek wody.

3. Zwiększ swoje jedzenie kalorii:

Wiesz, że kalorie są niezbędne, abyś przybrała na wadze. Dlatego ważne jest, aby zwiększyć spożycie o 1000 kalorii na każdy dzień, ponieważ 1000 kalorii na każdy dzień pomoże ci uzyskać 0.5 kg w ciągu jednego tygodnia. Biorąc pod uwagę korzyści, jakie uzyskasz, potrzebujesz obciążenia. Istnieje wiele dostępnych produktów spożywczych wysokokalorycznych.

4. Uzyskaj odpowiednią ilość snu:

Powinnaś być świadoma prawdy, że dobry przyrost masy ciała jest prawidłowy. Zadbaj o siebie, aby przespać całą noc. Jest to jeden z największych sposobów na zwiększenie wagi. Zaleca się najmniejszą ilość 8 godzin snu.

5. Wykonuj ćwiczenia:

Następnym i najlepszym sposobem na zwiększenie masy ciała jest wykonanie co najmniej 1 godziny  5 razy w tygodniu. Podnoszenie ciężarów to najlepsza praca, aby zwiększyć masę, która zwiększa mięśnie, dlatego przyjmujesz ciężkość. Właściwie trening siłowy ma na celu uzyskanie większej wyrazistości, a także stonowanego ciała poprzez przekształcenie dodatkowych kalorii w mięśnie, a także dodanie kilku dodatkowych kilogramów w ciele. Tutaj zgłoś się do trenera osobistego o pomoc.

6. Jedz więcej:Stosując

3 duże posiłki dziennie, musisz dzielić jedzenie na pięć lub sześć mniejszych porcji. W szczególności, jeśli chcesz nabrać mięśni i ta metoda jest dla Ciebie ważna. Dla dziewczyny, która chce przybrać na wadze, należy dużo konsumować, aby zwiększyć ogólne spożycie kalorii. Każdy posiłek musi mieć odpowiednią alternatywę. To juz musi ustalić odpowiedni dietetyk do odpowiedniego planu treningowego.

Przygotuj więc dzisiaj plan dietetyczny z tymi pokarmami zwiększającymi masę ciała, a także wykonaj ćwiczenia, aby bezpiecznie osiągnąć normalną wagę. Jeśli nie wiesz jak sama sobie pomóc, napisz do mnie i zacznij współpracę już dziś.

Zapraszam. Pomagam kobietom osiągnąć ich cele w odchudzaniu w każdej chorobie od 19 lat, jednocześnie pomagając im  w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Kliknąć w link i działaj. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk