Metody na Twój Brzuch – Metamorfoza

Metody na Twój Brzuch – Metamorfoza. Pytanie, jak pozbyć się tłuszczu z brzucha, równie niepokoi zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Nieestetyczne fałdy tłuszczu lub wybrzuszony brzuch piwny powodują poważne doświadczenia związane z ich wyglądem i powodują znalezienie różnych metod, które pomogą szybko i skutecznie usunąć tłuszcz z brzucha.

To, że masz do zgubienia kilogramy to jest Twoja wina. Latami nie dbasz o siebie i nagle przypominasz sobie, że idzie lato lub jakaś impreza i trzeba schudnąć. To nie tak, że w 2 miesiące będziesz piękna i stracisz 10-20kg.

Z taką nadwagą możesz się również spodziewać chorób typu cukrzyca lub chora tarczyca. Mało tego, bardzo wiele z was tylko chciałaby dietę stosować, gdyż nie ma czasu na trening lub nie wie co ma ćwiczyć. Najlepiej jest ćwiczyć pod okiem trenera i jednocześnie dietetyka.

Trener jak i dietetyka musi być osobą,która przede wszystkim ma na uwadze Twój problem, a nie zarabianie pieniędzy. Pieniądze oczywiście są nieodzowne w dzisiejszych czasach bo wiadomo, że za darmo nie ma nic .

W moim przypadku proponuje współpracę online treningi jak i układanie planów związane z utrzymaniem zdrowia czy ćwiczeń. Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Pokaże Ci drogę, która sam pokonywałam nie raz, pomoge Ci w ćwiczeniach, które są dla ciebie problemem, dostosuję również jedzenie do twoich potrzeb życia czy nawet rożnych problemów zdrowotnych.

Zdrowie i życie mamy dane tylko raz i to na kredyt zaufania … nie ryzykuj !!! Umów się na konsultacje kliknij tutaj i zadbaj o siebie. 

 

Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym artykułem ze znajomymi i rodziną i daj mi znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Trening i dieta opracowana indywidualnie znajdziesz tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk