Jak zgubić 5 kg – WAŻNA INFORMACJA

waga 5 kg

Szkodliwe jedzenie, a także brak błonnika w zwykłej diecie prowadzi do zanieczyszczenia jelit i pojawienia się częstych zaparć. Jest to główny powód do przybierania na wadze. Zaleca się regularne czyszczenie  za pomocą peelingu, który skutecznie usuwa toksyny.

Z ich powodu pojawia się cellulit i tłuszcz. Jeśli ludzie tracą na wadze, stosowanie peelingu jelitowego powinno stać się nawykiem. Zmniejsza kwasowość żołądka i łagodzi różne choroby przewodu żołądkowo-jelitowego. Jego codzienne stosowanie ma korzystny wpływ na układ nerwowy.

Dzięki temu oczyszczeniu sole metali są również wydalane z organizmu, co poprawia wygląd skóry i nadaje twarzy świeżej cery. Włókno jest integralną częścią procesu odchudzania. Jest w stanie zapobiec wchłanianiu cholesterolu do organizmu.

Zrób sobie ten pożyteczny peeling rano 3 razy w tygodniu w ciągu miesiąca. W rezultacie po miesiącu cera, skóra, włosy i paznokcie stają się po prostu zdrowsze, a co najważniejsze – zaczynasz wyglądać zdrowo. Ten peeling nie ma żadnych skutków ubocznych.

Potrzebujesz:

5 łyżek. płatków owsianych; 5 łyżek. wody; 1 łyżka. mleka; 1 łyżeczka miodu; 5 orzechów.

Przygotowanie:

# 1. Płatki owsiane zamocz  na noc w 5 łyżek. zimnej, przegotowanej wodzie.

# 2. Rano dodaj 1 łyżkę stołową mleka, 1 łyżeczkę miodu i 5 orzechów włoskich lub orzechy laskowe. Wszystko pognieć i zmieszaj.

# 3. Przeżuj wszystko bardzo dobrze przez 5 minut. Nie jedz ani nie pij (ani herbaty, ani kawy) przez trzy godziny. Dopiero po 3 godzinach możesz wypić kawę.

Jeśli chodzi o dietę, zacznij ją zmieniać zanim coś zaczniesz robić typu detox czy oczyszczanie. Najważniejsze to nie zapomnieć, że owsianka i niektóre mieszanki powinny być spożywane rano. Możesz również jeść nasiona chia, aby oczyścić jelita.

Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym artykułem ze znajomymi i rodziną i daj mi znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Trening i dieta opracowana indywidualnie znajdziesz tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk