Metoda szybkiej utraty wagi – spala 100 kalorii w zaledwie 4 minuty

Metoda szybkiej utraty wagi – spala 100 kalorii w zaledwie 4 minuty. Te proste ćwiczenia, jeśli wykonasz je przynajmniej raz dziennie, pozbędziesz się dodatkowych kalorii. Musicie pamiętać, że na internecie jest wiele różnych metod treningowych i nie każda zadziała akurat na ciebie z różnych  względów np. uraz kolana czy chora tarczyca.

Napisz do mnie po taki plan treningowy na

KLIKNIJ TUTAJ

Ta metoda szybkiej utraty wagi jest dla tych, którzy zwykle nie mają na to czasu. A w dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu i każdy chce szybko zgubić kilogramy, ale jeśli chcesz szybko to szybko powróci efekt jo-jo. Więc staraj się jednak robić treningi powoli i czuć mięśnie.

Te proste ćwiczenia, które wykonują je dziennie. „Jeśli czujesz, że jesteś w dobrej kondycji fizycznej, możesz ograniczyć nawet do 12 minut. Możesz wykonywać 4 – minutowe ćwiczenia dziennie.”

Specjalnie planuj te ćwiczenia i są dla osób prowadzących siedzący tryb życia i osób początkujących siłowni. Aby uczynić te ćwiczenia nawykami, spróbuj zrobić je z członkiem twojej rodziny.

Zobacz, jaki jest ten plan, który pomoże Ci stracić 100 kalorii przez 4 minuty:

Wyskoki do góry z podniesieniem ramion
Wykonaj 10 powtórzeń.

Przysiady
10 powtórzeń.

Pompki
Kolejno wykonaj 10 pompek. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, możesz zrobić to na ścianie, a nie na podłodze.

Wykroki do przodu

Wykonaj 12 wykroków na każdą nogę.

Schody

Jeśli masz schody w domu, to rewelacja. wystarczy, że wejdziesz 10 razy góra dół to juz plan jest wykonany.

Pracuj z zegarkiem i zobacz ile ci to zajmie. Powtórz te ćwiczenia do 3 seri, ale jeśli nie masz czasu to po prostu zrób tylko przez 4 minuty, a najlepiej na czczo. Wstajesz, zakładasz strój i ćwiczysz, pózniej pysznić i śniadanie. To takie proste, ale musisz wstać 4 minuty wcześniej i już zaczynasz metamorfozę.

Intensywny trening na siłowni lub w domu jest potrzebny tylko tym, którzy chcą mieć idealnie dopasowane ciało. Siłownia jest miejscem dla osób, które mają troszkę pojęcie jak się ćwiczy, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli chcesz tylko wyglądać młodo i czuć się świetnie, te 20 minut dziennie będzie wystarczające.

Z czasem będziesz sobie sama zwiększać minuty, ale to ci ciało powie ile i jak.

Napisz do mnie po taki plan treningowy na

KLIKNIJ TUTAJ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk