Masz problem z tłuszczykiem na Plecach ? Video z Ćwiczeniami

Trening na PLECY w domu i na siłowni - Gosia Klos

Masz problem z tłuszczykiem na Plecach ? Video z Ćwiczeniami. My Kobiety zdajemy sobie sprawę, że lato jet już za 4 tygodnie,  a temperatura nam o tym codziennie podpowiada, że będziemy zaraz ucierać się jak na lato.  Dodatkowy tłuszcz w ciele kobiety na plecach i udach są zauważane za jedne z najbardziej krytycznych stref, które z łatwością zyskują dodatkową wagę, ale niestety trudno jest stracić dodatkowe centymetry z tych krytycznych obszarów.

Niemniej jednak istnieją trzy złote zasady, które mają zastosowanie dla wszystkich i muszą być przestrzegane przez każdego, kto ma problemy z tłuszczem, szczególnie w okolicach pleców i udach.

Oto zasady:

– musisz zmniejszyć liczbę kalorii, które wchłaniasz do swojego organizmu;

– musisz zacząć pić większą ilość wody;

– musisz zacząć ćwiczyć określone ćwiczenia na co dzień.

Mówiąc o ćwiczeniach, istnieje wiele ćwiczeń, które pozwalają ci pozostać w swoim wygodnym domu i ćwiczyć je lub możesz ze mną sie umówić na taką konsultacje.. Oznacza to oszczędność czasu i oszczędność pieniędzy, ponieważ nie trzeba płacić za członkostwo w siłowni co miesiąc.

Kliknij TUTAJ i działaj!

Dzisiejszy artykuł wprowadzi Cię w całkiem skuteczny trening, który będzie celować w twoje plecy i ramiona. Rezultaty tego są gwarantowane, a największa liczba kobiet, które ćwiczą ten trening, jest tego jedynie dowodem. Zdjęcia metamorfoz są na mojej stronie.

Trening obejmuje 8 prostych ćwiczeń po 15 powtórzeń. Dobrą rzeczą w treningu jest to, że nie trwa dłużej niż 7 minut. To samo należy wykonywać codziennie, aby widoczne były widoczne efekty.

Poniżej znajduje się wideo, które daje szczegółowy wgląd w cały trening. Chociaż ćwiczenia mogą wydawać się trudne i intensywne na początku, nie poddawaj się, ponieważ uczucie to zniknie, gdy tylko pojawi się na torze. Pozostań zmotywowana i zacznij od treningu już dziś!

Kliknij TUTAJ i działaj!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałabyś umówić sie na konsultacje Skype napisz do mnie.

m.klos@mataleo.eu

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk