Masz Bóle miesiączkowe – Przeczytaj – Ważny Artykuł

menstruacja, bóle brzucha

Masz Bóle miesiączkowe – Przeczytaj – Ważny Artykuł. Wiele kobiet boryka się z intensywnymi bólami i skurczami mięśni podczas miesiączki, więc z przyjemnością usłyszą, że firma o nazwie Foria stworzyła „czopki dopochwowe z konopi indyjskich”, mające pomóc im w łagodzeniu tych objawów.

Tampony splecione z konopiami indyjskimi zawierają THC i CBD, dwa główne aktywne związki kanabinoidowe znajdujące się w marihuanie (60 mg THC / 10 mg CBD), które łagodzą ból, rozluźniają mięśnie i nerwy oraz stymulują uwalnianie szczęśliwych substancji chemicznych w mózgu.

Kobiety, które je wypróbowały, twierdzą, że są niesamowicie skuteczne, ale aby je kupić, należy dołączyć do kolektywu Forii i w zależności od stanu, w którym mieszkasz, może być konieczne złożenie wniosku wraz z listem polecającym lekarza. Dodatkowo paczka czterech takich tamponów kosztuje 44 USD. Niestety, ale można kupić tylko w USA.

Według ich oficjalnej strony internetowej, na której można znaleźć liczne komentarze kobiet, które je wypróbowały, ten produkt został specjalnie opracowany, aby zapewnić ulgę w dolegliwościach menstruacyjnych i miednicy.

Czopki Foria Relief zapewniają kojące korzyści o pełnym spektrum bezpośrednio w obszarze, który najbardziej jej potrzebuje i nie wywołują żadnych efektów psychoaktywnych. Zostały również niezależnie przetestowane pod kątem czystości i są wolne od pestycydów, metali ciężkich, drobnoustrojów i innych toksyn.

Czy to możliwe, że w końcu pożegnamy się z bólem i skurczami menstruacyjnymi? Ja na bóle menstruacyjne trenuje i nigdy ich nie mam. Nie stosuje żadnych tabletek przeciw bólowych ani nie płacze z bólu.

Dlaczego są bóle podczas mieszczki? Głównym problemem ją torbiele i inne choroby związane z macicą. Jeślii masz jakiś z problem z bólami podczas okresu lub nawet przed, koniecznie skonsultuj to z lekarzem lub napisz do mnie, a ułożę dla ciebie trening i dietę.

Kliknij Tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk