Londyn zaatakowany

londyn-zaatakowany-mataleo-Gosia-Klos

Jeśli śledzisz moją stronę, zapewne wiesz, że w ostatnich wielu tygodniach bardzo mocno zajmuję się tzw metamorfozą.

Metamorfoza w 3 miesiące z Gosią Kłos – tak nazwałam mój program dietetyczno-treningowy, dzięki któremu pomagam dziewczynom i paniom pozbyć się zbędnych kilogramów. Jednak nie chodzi tylko o wagę…

Każdy kto choć raz w życiu doświadczył znacznego spadku wagi doskonale wie, że poprawia się nie tylko wygląd zewnętrzny ale również osoby z otoczenia patrzą na taką osobę z podziwem. Dziewczyny i panie mogę w końcu wejść w mini, powodując tym samym podziw facetów mijających je na ulicy 🙂

Pomyśl tylko..

Budzisz się rano szczupła, lekka, pełna energii i uśmiechnięta 🙂 Twój facet nie może wyjść z podziwu do ciebie i budzi się w nim nowa, świeża namiętność. Pracodawca czy klienci i kontrahenci – gdy prowadzisz firmę, zaczynają postrzegać cię jako kobietę sukcesu. Ogromnego sukcesu.

Bo czy nie mamy zakorzenione głęboko w głowie, że jeśli ktoś potrafi zadbać o samego siebie, będzie również potrafił zadbać o interesy partnerów biznesowych?

Dlatego postanowiłam zaatakować Londyn. Od wielu już tygodni mam sporo zgłoszeń od pań i dziewczyn z Londynu, które chcą schudnąć i mieć w końcu wymarzoną sylwetkę. Ponieważ odległość od Derby – gdzie mieszkam – do Londynu jest dosyć spora i nie zawsze moje podopieczne maja możliwość wybrać się do mnie, postanowiłam, że to ja będę jeździć do Londynu.

Zobacz szczegóły oferty

Konsultacje Z Gosią

Klos Dla Osób

Mieszkających w Londynie

Konkretne rezultaty moich podopiecznych są najlepszą rekomendacją – zobacz poniżej – dlatego jeśli zależy ci na konkretnych efektach w konkretnym czasie, przestań odkładać i podejmij decyzję już teraz. Pamiętaj, że samo się nie zrobi.

014a 015a 016 017a

 

Konsultacje Z Gosią Klos Dla Osób Mieszkających w Londynie

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk