Czy do ciebie również ktoś strzelał z ryżu czyli Ćwiczenia Na Cellulit

Kiedyś byłam na przyjęciu towarzyskim. Ponieważ nogi mam zgrabne zwykle zakładam na takie okazje mini. Siedząc na krześle, jeden z moich kolegów zrobił coś, po czym do końca przyjęcia czułam się naprawdę strasznie.

– Kto do ciebie strzelał z ryżu? krzyknął, gdy zobaczył cellulit na moich udach

Taką historię opowiedziała mi ostatnio klientka. Dlatego postanowiłam ponownie napisać o problemie bardzo wielu kobiet.

Jak w 30 minut zlikwidować cellulit

Zobacz 4 kroki, dzięki którym zminimalizujesz grudki i guzki na swoich udach aby poczuć się na tyle pewnie, aby to bez skrępowania zakładać mini.

Produkty i magiczne tabletki odłóż na bok, ponieważ ćwiczenia są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zmniejszenie cellulitu. Kluczem jest połączenie sił ruchu z regularnymi, wysokiej intensywności ćwiczeniami.

Trening siłowy poprawia napięcie mięśni, więc nogi i tyłek wyglądają na jędrne. Dużej intensywności ćwiczenia, pozwolą spalić mnóstwo kalorii podczas treningu i utrzymać na długo po treningu metabolizm na wysokim poziomie.

Pokażę ci 30-minutowe rutynowe ćwiczenia, które wykonane trzy dni w tygodniu, przyniosą rezultaty w ciągu kilku tygodni.

Jak zlikwidować cellulit – Ćwiczenia Na Cellulit

  1. Stań prosto, nogi na szerokość barków. Ramiona na boki, trzymaj średniej ciężkości hantle w każdej ręce. Zrób teraz wykrok w przód prawą nogą, zginając oba kolana o 90 stopni. Wytrzymaj w tej pozycji przynajmniej 2-5 sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to ćwiczenie 12 do 15 razy, na każdą nogę
  2. Stań prosto, nogi na szerokość barków, kolana lekko ugięte, trzymaj hantle w każdej ręce z dłońmi skierowanymi wzdłuż ciała. Powoli pochyl się do przodu, utrzymując kolana lekko ugięte i proste plecy. Zaciskaj cały czas pośladki. Wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 8 do 10 powtórzeń
  3. Stań prosto na krawędzi schodka, tak aby pięty obydwu nóg wisiały nad ich krawędzią. Powoli unieś ciężar ciała wspinając się na palcach. Wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 8 do 10 powtórzeń
  4. Zawiąż opaskę wokół łydek, a następnie stań z nogi na szerokość około 50-80 cm, tak aby odczuwać napięcie w nogach. Kolana zgięte około 45 stopni. Staraj się mając napięte mięśnie nóg, poszerzać rozkrok – który jest blokowany przez zawiązaną opaskę. Powtórz to ćwiczenie 12-15 razy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk