Łatwy Sposób Na Zgubienie Kilogramów – Nowy Artykuł

Jak zgubic kilogramy

Łatwy Sposób Na Zgubienie Kilogramów – Nowy Artykuł. Kiedyś usłyszałam na szkolenie słowa, których nie mogłam zrozumieć przez dłuższy czas. „ Jeśli nie zaczniesz ćwiczyć przed świetami, to po świętach w ogóle nic nie zrobisz „ Święta to czas obżarstwa i wydawanie mnóstwo pieniędzy na prezenty, które i tak pójdą za jakiś czas w niepamięć. Czy pamiętasz co dostałaś 2 – 3 lata temu? Ja pamiętam, bo zawsze w święta wyjeżdżamy na aktywny urlop. Nie robimy sobie prezentów.

Niedługo będzie promocja na Święta moich pakietów to może zrobisz komuś fajny prezent na Mikołajki? I wtedy ktoś zacznie ze mną metamorfozę? Tak robie co roku i dużo ludzi się zgłasza, których prowadzę bardzo długi czas!

Utrata wagi Przed Świętami

Kiedy wybierasz agresywny cel odchudzania, musisz zwiększyć liczbę kalorii spalanych podczas aktywności. Zwiększenie aktywności pomaga w stworzeniu 1400-kalorycznej „luki” potrzebnej do utraty wagi bez pozbawiania się niezbędnego odżywiania. Planuj regularne sesje treningów z cardio, aby spalić więcej kalorii. Stwórz urozmaicony plan ćwiczeń cardio, który zamienia dłuższe ćwiczenia o umiarkowanej intensywności – jak 60-minutowy trening na eliptycznym – z krótszymi treningami, które zwiększają twój metabolizm.

Będziesz także musiała włączyć trening siłowy do rutyny, aby bezpiecznie schudnąć. Pomaga utrzymać i budować masę beztłuszczową, co zwiększa metabolizm. Trening siłowy jest szczególnie ważny, gdy próbujesz szybko schudnąć. Szybka utrata masy ciała powoduje utratę masy mięśniowej i tłuszczu, a podnoszenie ciężarów może zminimalizować utratę mięśni. Wykonuj treningi siłowe na całe ciało trzy razy w tygodniu, zazwyczaj w tym samym dniu co treningi cardio o mniejszej intensywności.

Zapraszam do siebie na treningi on-line w domu. KLIKNIJ TUTAJ

Zaplanuj swój trening

Chociaż dobrze byłoby stracić 1 kilogram każdego tygodnia, utrata masy ciała nie zawsze przychodzi stabilnie. A kiedy zamierzasz uzyskać znaczną utratę wagi jak 15 – 25 kilogramów, się do tego przygotować i zaplanować. Podczas gdy ćwiczenia są świetne dla twojego zdrowia, są także formą stresu, a zbyt duży stres może faktycznie hamować utratę wagi. Ogranicz treningi do trzech dni w tygodniu. Gdy zaczniesz tracić na wadze, możesz skalować treningi, aby utrzymać swoją wagę i osiągnąć cel.

Są panie, których waga pokazuje tą samą wagę, a lecą w centymetrach. Pamiętaj, że waga nie jest wyznacznikiem. Musisz przyglądać się swojemu ciału i być cierpliwa. Nie odchudzasz się tylko na 3 miesiące, tylko na zawsze, a jeśli myślisz o przyszłych wakacjach to zacznij już dziś, a nie w styczniu.

Zrób sobie prezent i zadbaj o siebie, bo Twoje zdrowie wyznacza czas twojego życia, a przecież chcesz długo żyć…Prawda!

Kontakt do mnie KLKNIJ TUTAJ

Powodzenia!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk