Kiedy Pijemy Wodę – Wskazówki i Porady

woda kiedy ją pijemy

Kiedy Pijemy Wodę – Wskazówki i Porady. Dzisiaj coraz więcej osób zaczyna dbać o swoje zdrowie. Zaczynacie wybierać zdrową żywność, uczęszczać na siłownię i regularnie konsultujecie się z lekarzem. Wszystko to pomaga im zachować zdrowe, szczupłe i energetyzujące ciało. Istnieje jednak kilka wskazówek, które należy zrobić, aby czuć się znacznie lepiej.

Wszyscy wiemy, że nawodnienie jest niezbędne dla naszego zdrowia. Należy pić co najmniej 8-10 szklanek wody dziennie. Tak, to pomoże ci poczuć się lepiej. Jednak powinieneś wiedzieć, że są najbardziej odpowiednie pory dnia do picia wody. Dziś mamy dla Ciebie ważne informacje. Oto najlepsze pory dnia, kiedy powinnaś pić wodę. To pomoże ci uzyskać więcej korzyści dla twojego ciała. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, poprawisz swój stan zdrowia i poczujesz się naprawdę świetnie.

# 1. Rano, 8:00

Picie wody na pusty żołądek zapewnia zdrowy poziom nawodnienia. To także dobry sposób, aby obudzić swoje ciało i przygotować je na śniadanie. Pamiętaj, że ważne jest, aby zarówno jeść, jak i pić rano. W ten sposób będziesz zdrowa i będziesz miała więcej energii.

# 2. Przerwa poranna, 11:00

Nie należy w tym momencie zapominać o piciu wody. W ten sposób zmniejszysz swój apetyt i nie zjesz dodatkowego posiłku przed obiadem. Poza tym pomoże ci wypić 1,5 litra wody dziennie.

# 3. Lunch, 13:00

Niektórzy uważają, że woda pitna podczas posiłku jest szkodliwa dla ich układu trawiennego. Jednak prawda jest taka, że ​​efekt będzie zupełnie odwrotny. Szklanka gazowanej wody podczas obiadu poprawi trawienie.

# 4. Po południu, 16:00

Między obiadem a kolacją jest dość długi okres czasu. Dlatego jest całkowicie OK, jeśli czujesz pragnienie w tym czasie. Po prostu naucz się słuchać swojego ciała i weź szklankę wody, aby nawodnić twoje ciało, gdy jest to konieczne.

# 5. Kolacja, 20:00

Przed kolacją można wypić szklankę gazowanej wody. Wspaniale będzie dodać do tego plasterek cytryny. W ten sposób uda ci się wypić niezbędną ilość wody w ciągu dnia. Pozwoli ci to pozostać zdrowym i poczuć się świetnie.

Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety i. treningu jednoczenie, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita, a trening dobiorę dla ciebie indywidualnie.  

Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę oraz trening bez drogich, wyszukanych produktów. 

Tylko dziś promocja!

 Kliknij Tutaj aby zgłosić się po dietę i trening. 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk