Kiedy Najlepiej Spalać tłuszcz – Gosia Klos

Kiedy najlepiej ćwiczyć - Trening

Kiedy Najlepiej Spalać tłuszcz – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Trening wczesnym rankiem (około 7 rano) na czczo pomoże Ci przyspieszyć metabolizm, spalić więcej kalorii w ciągu dnia i poprawić jakość snu. Nie zapominaj jednak, że ćwiczenia zaraz po wstaniu z łóżka wymagają dobrej rozgrzewki.

Rano również wzrasta poziom kortyzolu, który jest naszym naturalnym silnikiem i nie musisz pic od razu kawy. Ćwiczenia o porarnnku dają naszemu organizmowi sygnał, aby spalać zapasy tłuszczu, a nie ostatni posiłek. Ja ćwiczę od rana kardio. Ubieram bluzę i długie spodnie i daje czadu.

Tak też ćwiczymy od rana z moimi podopiecznymi, ale oczywiście nie każdy może o tej porze ćwiczyć. Po takim porannym cardio czy treningu, nawodnij organizm i zjedz dobre śniadanie. Co jeść na takie śniadanie? Ja jem płatki z owocami i jogurtem. Takie śniadanie trzyma mnie ze 4 godziny. Kolejny posiłek to już ryba lub sałatka. Wszystko w zależności od tego jaki mam plan dnia i czy tego samego dnia ćwiczę siłowo. Jeśli tak, to podnoszę kaloryczność do góry aby mieć siłe na trening z obciążeniem.

W okresie od 14:00 do 18:00 temperatura Twojego ciała jest najwyższa, a czas reakcji najszybszy, co oznacza, że ​​Twój organizm jest gotowy na ciężki trening. W tej chwili potrzebujesz tylko minimalnej rozgrzewki, ponieważ Twoje szanse na kontuzję są najniższe.

Jaki sam widzicie wszystko musi być dopracowanie i odpowiednio ustalone. Nie sugerujcie sie nigdy innymi dietami czy treningami, bo każdy reaguje inaczej i może nawet Tobie zaszkodzić, a nie pomóc. Mało kto teraz jest zdrowy…wiec i dieta powinna się różnić gramowo, produktami czy pod trening rozpisany.

Ale brzuch możesz ćwiczyć zawsze i wszędzie. Pomóż mojej firmie przejść ten trudny okres jakim jest pandemia i wykup 12 ćwiczeń na brzuch, a otrzymasz ode mnie prezent świąteczny konsultacje Skype na żywo. 

KLIKNIJ TUTAJ I WIDZIMY SIE NA SKYPIE 

Czy znasz jakieś inne ćwiczenia na pozbycie się tłuszczu z brzucha? Podziel się z nami swoim doświadczeniem w komentarzach!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk