Jak Zmniejszyć Uda – Jest Jeden Sposób – Sprawdź

Jak Zmniejszyć Uda – Jest Jeden Sposób – Sprawdź

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad sposobem, który by mógłby zmniejszyć objętość twoich nóg, brzucha czy ramion? Czy wiesz, że już są robione badania na cudowną tabletką, która mogła by ci pomóc spełnić Twoje marzenia?

Jak to zazwyczaj bywa z tabletkami pomaga na jedno, a szkodzi drugiemu. Podam przykład; Jeśli masz problemy z tarczycą, to łykasz odpowiednie tabletki, aby pomogły, ale druga strona medalu jest taka, że tyjesz od nich. I tak jest ze wszystkim na świecie.

Jeśli szybko schudniesz, to zostanie ci skóra, schudniesz ale i tak będziesz wstydzić rozebrać na plaży, bo to będzie nie ładnie wyglądać. Tak jak w życiu prywatny czy zawodowym jest potrzebny czas. W moim przypadku pracowałam 15 lat bardzo ciężko aby rozwinąć swoją firmę,

Kiedy zamarzyło mi się wystąpić na scenie Fitness Bikini, potrzebowałam 2 lat żeby osiągnąć, kolejny sukces. Teraz moim kolejnym celem są sztuki walki, do których się przygotowywać będę około 3 lat.

Problem u was w większości jest taki, że nikomu się nie chce samemu nic zrobić, Każdy potrzebuje motywacji aby osiągnąć jakiś cel, a tym bardziej w dzisiejszych czasach.

Wychodząc wam na przeciw, piszę dla was artykuły i ćwiczenia. Można ze mną poćwiczyć online 1 na 1 w domu, a teraz przygotowuję dla was platformę grupowych ćwiczeń, gdzie będziemy się widzieć na wizji ( skype ) i razem ćwiczyć. Jest to grupa początkująca i będą niskie ceny zajęć w pakietach i jednorazowych wejściach ( 20 zl za  1 godzinę ). Wkrótce podam więcej informacji – liczba miejsc ograniczona.

Przechodzą do aspektu zmniejszana ud to mam dla was fajne ćwiczenia, ale tak jak pisałam wyżej, potrzebny jest czas, odpowiednie odżywianie i picie wody.

Zaczynamy Trening!

Rozgrzewka przez 10 minut. Na każdą stronę. Zamiast hantelki, można sobie zamienić na butelkę wody.

Wykroki na cztery strony świata.

Jednym z lepszych ćwiczeń na uda są wykroki do przodu, tyłu i w bok w tym samym ruchu po 15 sekund na stronę po 4 serie.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk