Jak zgubić 5 Kg w 10 Dni – Jedz Zdrowo

brzuch i 5 kg w dół

Wszyscy czekamy na lato, ponieważ latem pozwalamy sobie na długo oczekiwane wakacje. Odwracamy się od codziennej rutyny, jedziemy na wycieczki, zmieniamy nasz nawykowy styl życia, dlatego w tym okresie nasze ciało potrzebuje szczególnej uwagi.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, aby prawidłowo jeść latem, ponieważ wraz z nadejściem ciepła nasze nawykowe potrzeby się zmieniają. Jeśli zimą organizm poświęca dużo energii na ocieplenie, a latem – na chłodzenie, podczas gdy metabolizm jest przyspieszony, chcemy pić więcej, a apetyt z reguły staje się nudny.

Lato jest uważane za najlepszy okres na diety, dni odchudzające i rozładunkowe, ponieważ samo ciało wymaga lekkiego jedzenia. Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla kobiety latem, więc musisz monitorować dietę, czyniąc ją nie tylko dietetyczną i niskokaloryczną, ale także tak zrównoważoną i użyteczną, jak to możliwe.

Podczas upału zwykle nie jemy zbyt dużo, organizm potrzebuje więcej wody, więc w ciągu dnia pozwalamy sobie tylko na wodę, owoce i kanapki, a wieczorem, kiedy upływa ciepło, często jemy dużo. Takie podejście nie jest całkowicie poprawne, ponieważ możemy spowodować poważne uszkodzenia żołądka i uzyskać kilka dodatkowych kilogramów, dlatego powinniśmy przestrzegać menu zdrowego odżywiania latem:

CZYTAJ WIĘCEJ: Dieta Gosi

Pomysły na śniadanie:

Grecki jogurt i batonik odżywczy; płatki z jagodami; jajka z bazylią i grzankami; kanapka ze szpinakiem, fetą, pieczonymi warzywami i jajkiem; gofry z owocami.

Pomysły na lunch:

Kanapka z rukolą z indyka; sushi z awokado i brązowym ryżem; sałatka z kapustą, dynią, pomidorami i marchewką; grillowany kurczak z pieprzem i nasionami słonecznika; warzywny burger z pieprzem i pietruszką; burrito z kurczaka z czerwoną cebulą.

Pomysły na obiad:

Kasza jaglana i indyk z fetą, bazylią i pieprzem; kanapka warzywna z pesto; Sałatka z krewetkami, brokułami, cukinią i marchewką; łosoś z grilla z makaronem i kapustą.

Przekąski

Jagody i maliny; mrożony jogurt; jagody z miodem i orzechami, banan z jogurtem.

Pragnę, abyś Ty i ci, którzy są blisko ciebie, mogli żyć zdrowo i szczęśliwie! Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, abyś mógł żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym z przyjaciółmi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk