Jak używać nasion Chia do utraty wagi

nasiona chia na brzuch

Jak używać nasion Chia do utraty wagi. Nasiona Chia są bardzo wszechstronnym składnikiem. Nie tylko smakują wyśmienicie, można je dodawać do puddingów, koktajli, koktajli i prawie wszystkiego, a także wspomagają odchudzanie. Nasiona Chia są pełne zdrowych składników odżywczych i mają bardzo niskokaloryczną zawartość.

Pomagają w zwiększeniu metabolizmu organizmu, co z kolei pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Oto kilka przepisów zawierających nasiona chia, które nie tylko pomogą ci stracić na wadze, ale także będą smakować dobrze.

Chia Pudding

Będziesz potrzebować:

1/2 szklanki nasion Chia
3 szklanki mleka migdałowego
2 łyżki syropu klonowego
1/2 łyżeczki ekstraktu waniliowego

Przygotowanie

Umieść nasiona chia w letniej wodzie i pozostaw na noc. Rano odcedź  wodę i wymieszaj nasiona w gęstą i ziarnistą pastę. Dodaj trzy filiżanki mleka migdałowego do pasty i dobrze wymieszaj, aby uzyskać bardziej kremową mieszankę. Upewnij się, że mleko, którego używasz, jest niesłodzone.
Dodaj 2 łyżki syropu klonowego i pół łyżeczki ekstraktu waniliowego, aby wzmocnić jego smak i nadać mu przyjemny aromat. Połącz swój budyń z tym ciastem z nasion chia i pozostaw go na noc, aby smakował lepiej i miał idealną konsystencję.

Pij około 1 szklankę porcji jednocześnie, aby ograniczyć głód i kontrolować przyrost masy ciała.

Nasiona Chia same w sobie mają bardzo niskokaloryczną zawartość. Połącz to z mlekiem migdałowym, które ma niską zawartość kalorii, a otrzymasz danie, które zapewni Ci energię do wykonywania codziennych zadań bez zastanawiania się nad kaloriami.

Chia Drink

Będziesz potrzebować:

1 łyżka nasion Chia
1 Łyżka Super Zielonych warzyw ( brokuły, marchew, buraki 200g )
1 szklanka wody kokosowej i normalnej wody

Będziesz potrzebować

Podgrzej szklankę wody i włóż do niej łyżkę nasion chia, pozostaw na noc. Zmieszaj łyżkę super zielonych warzyw z namoczonymi nasionami chia. Dodaj tę mieszaninę do filiżanki z letnią  wodą kokosowej. Wymieszaj wszystko, aby wypić chia w celu oczyszczenia żołądka.
Pij ten wspaniały napój Chia każdego dnia, aby poprawić swój układ trawienny.

Rozdęty żołądek może prowadzić do różnych problemów. Wpływa na nasz układ trawienny, na wypróżnienia, a nawet na zmiejszenie masy ciała. Nasiona Chia bardzo  dobrze poprawia układ trawienny.

Zacznij się ruszać i dbaj o siebie. Spełnia marzenia, a jak nie masz motywacji to napisz do mnie

m.klos@mataleo.eu

Razem pokonamy cały świat i udowodnimy, że w każdym wieku można ćwiczyć i dbać o siebie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk