Jak używać nasion Chia do utraty wagi


Kup Dietę i Trening

Jak używać nasion Chia do utraty wagi. Nasiona Chia są bardzo wszechstronnym składnikiem. Nie tylko smakują wyśmienicie, można je dodawać do puddingów, koktajli, koktajli i prawie wszystkiego, a także wspomagają odchudzanie. Nasiona Chia są pełne zdrowych składników odżywczych i mają bardzo niskokaloryczną zawartość.

Pomagają w zwiększeniu metabolizmu organizmu, co z kolei pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Oto kilka przepisów zawierających nasiona chia, które nie tylko pomogą ci stracić na wadze, ale także będą smakować dobrze.

Chia Pudding

Będziesz potrzebować:

1/2 szklanki nasion Chia
3 szklanki mleka migdałowego
2 łyżki syropu klonowego
1/2 łyżeczki ekstraktu waniliowego

Przygotowanie

Umieść nasiona chia w letniej wodzie i pozostaw na noc. Rano odcedź  wodę i wymieszaj nasiona w gęstą i ziarnistą pastę. Dodaj trzy filiżanki mleka migdałowego do pasty i dobrze wymieszaj, aby uzyskać bardziej kremową mieszankę. Upewnij się, że mleko, którego używasz, jest niesłodzone.
Dodaj 2 łyżki syropu klonowego i pół łyżeczki ekstraktu waniliowego, aby wzmocnić jego smak i nadać mu przyjemny aromat. Połącz swój budyń z tym ciastem z nasion chia i pozostaw go na noc, aby smakował lepiej i miał idealną konsystencję.

Pij około 1 szklankę porcji jednocześnie, aby ograniczyć głód i kontrolować przyrost masy ciała.

Nasiona Chia same w sobie mają bardzo niskokaloryczną zawartość. Połącz to z mlekiem migdałowym, które ma niską zawartość kalorii, a otrzymasz danie, które zapewni Ci energię do wykonywania codziennych zadań bez zastanawiania się nad kaloriami.

Chia Drink

Będziesz potrzebować:

1 łyżka nasion Chia
1 Łyżka Super Zielonych warzyw ( brokuły, marchew, buraki 200g )
1 szklanka wody kokosowej i normalnej wody

Będziesz potrzebować

Podgrzej szklankę wody i włóż do niej łyżkę nasion chia, pozostaw na noc. Zmieszaj łyżkę super zielonych warzyw z namoczonymi nasionami chia. Dodaj tę mieszaninę do filiżanki z letnią  wodą kokosowej. Wymieszaj wszystko, aby wypić chia w celu oczyszczenia żołądka.
Pij ten wspaniały napój Chia każdego dnia, aby poprawić swój układ trawienny.

Rozdęty żołądek może prowadzić do różnych problemów. Wpływa na nasz układ trawienny, na wypróżnienia, a nawet na zmiejszenie masy ciała. Nasiona Chia bardzo  dobrze poprawia układ trawienny.

Zacznij się ruszać i dbaj o siebie. Spełnia marzenia, a jak nie masz motywacji to napisz do mnie

[email protected]

Razem pokonamy cały świat i udowodnimy, że w każdym wieku można ćwiczyć i dbać o siebie.

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: