Jak usunąć tłuszcz z bioder – Wskazówki

nogi i jej problemy

Wiem, że słowo „biodra i uda” wiąże się z dużym problemem dla każdej kobiety, ale wiem, że wewnętrzna część uda jest obszarem problemowym dla wielu kobiet.
Dziś zajmę się problemem Wew. uda są waszym najbardziej upartym obszarem! Nie podoba  wam się, gdy wewnętrzne uda ocierają się o siebie, kiedy chodzisz i lubię nosić szorty i  dżinsy, które sprawiają, że nogi są długie i chude.

Ten wpis na blogu będzie dotyczył tego, jak stracić wewnętrzny tłuszcz udowy, a także błędy, których należy unikać.

NAJLEPSZE ĆWICZENIE, ABY UZYSKAĆ JĘDRNE NOGI

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym sposobem na pozbycie się wewnętrznego tłuszczu z ud jest trening siłowy i chodzenie. Nie bieganie, pływanie, jazda na rowerze, eliptyczny, taniec itp. TRENING SIŁOWY I SPACER.

Wiem, że to brzmi zbyt prosto, prawda ?! Ale nie lekceważ tego. Chodzenie i trening siłowy to najlepsze ćwiczenia na pozbycie się nadmiaru tłuszczu.
Niestety, musisz dużo pracować. Mam na myśli przynajmniej 10 000 kroków dziennie (lub 10 km, jeśli możesz!) lub 1 godzina treningu w domu z ciężarami. Wiem, że może to być czasochłonne i wielu ludzi nie ma tego czasu.

Ale 10 000 kroków nie musi być wykonywanych jednocześnie. Możesz gromadzić te kroki w ciągu dnia. Moja rada jest taka, że ​​każdego ranka rozpoczynamy 5-kilometrowy spacer, więc dużo chodzenia jest już zrobione na cały dzień 🙂 A potem spróbujcie chodzić jak najwięcej w ciągu dnia.

Samo zrezygnowanie z jazdy samochodem to już duży jest sukces, chodź po biurze, wyjdź na zewnątrz na lunch, spotkaj się z przyjaciółmi na spacerze, idź do domu z pracy lub chodź do autobusu / pociągu – zrób wszystko, co w twojej mocy, aby uzyskać dodatkowe kroki!

Bieganie

Bieganie jest świetnym treningiem i pomoże Ci się schudnąć, ponieważ spala WIELE kalorii. Ale tak naprawdę nie chodzi o wewnętrzne uda, jak chodzenie. Może to rzeczywiście pomóc w odchudzeniu nóg.
Dobrym pomysłem jest więc włączenie zarówno treningu biegowego, jak i chodzenia. Ale gdybyś mogła wybrać tylko jeden, to chodzimy.

Trening siłowy 

100% sukcesu trening z ciężarami i dodatkowe chodzenie 5 km. Do tego musisz mieć dobrany odpowiedni trening z fachowcem – trenera personalnego. Kliknij Tutaj i działaj!

NAUCZ SIĘ TYPU SWOJEGO CIAŁA

Istnieją 3 różne typy ciała i wszystkie przybierają na wadze i inaczej budują mięśnie. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki, powinnaś określić, jaki jesteś typem ciała, abyś mogła odpowiednio dostosować trening i jedzenie.

UPEWNIJ SIĘ, ŻE JESTEŚ ZDROWY

Jeśli ćwiczysz, ale ciągle jesz bylejakie jedzenie, nie będziesz mieć zbyt dobrych wyników. Twoje ciało potrzebuje dobrze zbilansowanej diety z dużą ilością owoców i warzyw, chudego białka, dobrych tłuszczów i błonnika. Należy unikać przetworzonego alkoholu, cukru, słodkich napojów, przetworzonej żywności, wypieków, smażonych potraw itp.

CZEGO NIE ROBIĆ

Przede wszystkim użalać się nad sobą! Wiele z was pisze, że ma problemy ze zdrowiem, z jedzeniem czy innymi problemami. Po prostu ruszyć tyłek z kanapy i iść na długi spacer.  I to będzie Twój początek nowej drogi.

Kliknij po współpracę tutaj i ćwicz kiedy inni wciąż marzą!Dietetyka

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk