Jak usunąć kilogramy odpadów z jelita grubego w 2 tygodnie

jelito

To może wydawać się niemożliwe, że nasza okrężnica może zawierać kilka kilogramów zablokowanych odpadów, ale w rzeczywistości jest to duży organ, który zbiera wszystkie odpady z organów ciała. Zaleca się, abyśmy raz w roku przeprowadzali oczyszczanie jelita grubego w celu wyeliminowania nagromadzonych odpadów i toksyn oraz poprawy ich funkcji.

Pamiętaj, że pomagam kobietom osiągnąć cele ich ciała z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Zacznij korzystać z naszej usług, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie.

Kliknij Tutaj

Toksyczne nagromadzenie osłabia organizm i prowadzi do chorób przewlekłych. Obecnie jesteśmy stale narażeni na niebezpieczne substancje chemiczne i zanieczyszczenia, więc jesteśmy jeszcze bardziej podatni na takie problemy zdrowotne.

Najczęstsze objawy toksyczności jelita grubego obejmują:

1.Słaby układ odpornościowy
2.Niestrawność, gazy, wzdęcia, biegunka, zaparcia, bóle brzucha
3.Zmiany nastroju, zmęczenie, depresja, utrata pamięci, mgła mózgowa
4.Bóle mięśni i stawów
5.Problemy z pęcherzem i infekcje pochwy
6.Wysypki skórne

Jeśli twoje ciało pragnie oczyścić jelito grube, upewnij się, że przygotowałaś następujące oczyszczanie jelita, ponieważ jest ona niezwykle skuteczna i korzystna:

Składniki:

2 łyżki organicznego syropu klonowego
Świeżo wyciśnięta cytryna
1/2 łyżeczki  papryki Cayenne
350 ml filtrowanej wody

Instrukcje:

Wmieszaj składniki i pij mieszaninę 4 razy dziennie, na pusty żołądek, przez dwa tygodnie.

 Kilka  wskazówek ułatwiających oczyszczenie jelita grubego:

1.Dni 1 i 2: Odstaw przetworzoną żywność, alkohol, kofeinę, mięso, nabiał i cukry. Skoncentruj się na jedzeniu surowych, pełnych produktów spożywczych, zwłaszcza owoców i warzyw.

2.Dzień 3: Przyzwyczaj się do płynnej diety, ciesząc się koktajlami, puree zupami, a także świeżymi sokami owocowymi i warzywnymi.

3.Dzień 4: Pij tylko wodę i świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy. W razie potrzeby dodaj syrop klonowy dla dodatkowych kalorii. Pij herbatę przeczyszczającą przed snem.

4.Dzień 5: Rozpocznij oczyszczanie jelita.

Podczas oczyszczania pamiętaj, że możesz spożywać tylko ten napój oczyszczający, ale nie koniecznie głoduj się. Jednak w tym przypadku dieta powinna być uboga w węglowodany. Możesz stracić na wadze podczas oczyszczania jelita grubego, ale od razu ją zdobędziesz, ponieważ będzie to waga wody.
Glikogen i woda są magazynowane w mięśniach, a gdy są na diecie wolnowęglowodanowej, organizm zaczyna używać glikogenu wraz z masą wody, która się z nim wiąże.
Zalecam wykonywanie delikatnych ćwiczeń w ciągu tych dwóch tygodni, ponieważ spożycie kalorii jest niskie, a ty może cierpieć na zawroty głowy i zmęczenie.

Pamiętaj, że pomagam kobietom osiągnąć cele ich ciała z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Zacznij korzystać z naszej usług, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie.

Kliknij Tutaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk