Chcesz ujędrnić Pośladki i Wyszczuplić Uda – Zobacz Video

pośladki

Chcesz ujędrnić Pośladki i Wyszczuplić Uda – Zobacz Video. Czy wiesz, że trenując nad swoimi pośladkami i udami musisz zmieniać trening, aby były efekty? Jeśli ćwiczysz systematycznie i nie masz efektów, na pewno robisz coś zle..są osoby, które ćwiczą od roku czasu i jest brak efektów lub waga stoi w miejscu.

Przede wszystkim musisz być cierpliwa, nawet jak cały proces trwa rok czy dwa, a jeśli chcesz mieć szybsze efekty to zgłoś się do mnie, będzie ciężko, ale warto.

Napisz do mnie..kliknij tutaj.

Dziś poraedstawię 3 ćwiczenia na pośladki i uda. Możesz wykonać ten trening 3 razy w tygodniu lun nawet 5 razy, wszystko w zależności od twoich potrzeb. Dodatkowo musisz dodać do każdego treningu odpowiedni plan dietetyczny, gdyż w połączeniu da lepszy wynik.

1.Dostawienie Nogi do Nodi z oporującą gumą. Jak sama widzisz ćwiczenie jest proste, ale dobrze wchodzi w uda i pośladki. 3 serie po 15 powtórzeń wystarczy na początek

 

2.Wykroki do przodu z gumą oporową. Możesz trzymać piłkę z przodu lub hantelki 2 kg.

 

3.Wykroki do przodu z obciążeniem u góry. Na początek trzymaj sobie 5 kg i zrób 3 serie po 10 powtórzeń. Pamiętaj o prostych plecach i kolanach, które nie mogą wychodzić po za palce.

 

Te trzy ćwiczenia to mały początek twojej przygody z odchudzaniem. Odchudzanie to proces, który trwać może nawet rok czasu. Dlaczego? Przede wszystkim zależy to od twojej skóry na brzuchu, cellulitu itd. Wolno, ale do celu z efektami gwarantowanymi to tylko u mnie.

Napisz do mnie..kliknij tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk