Jak Spalić Oponkę na Brzuchu – Nowe Ćwiczenia

Jak zgubić Oponkę na Brzuszku

Jak Spalić Oponkę na Brzuchu – Nowe Ćwiczenia

Jeśli chcesz mieć stonowany brzuch z atrakcyjnymi mięśniami brzucha, musisz zacząć ćwiczyć i dobrze się odżywiać. Same brzuszki ci nie pomogą nawet jak będziesz je robić codziennie. Ćwiczę od wielu lat i wiem co mówię. W przyszłym roku kończę 50 lat i muszę naprawdę włożyć wysiłku i pracy aby nic się nie odkładało na boczkach.

Im jesteś starsza tym ciało gorzej reaguje praktycznie na wszystko. Czy zrobisz wykroki czy przysiady, czy nawet pójdziesz na długi spacer. Wszystko ma znaczenie, ale czas niestety jest na nie naszą korzyść. Uwierz mi, że po takich treningach potrzebuje większej regeneracji, bo układ nerwowy jest obciążony, a podczas treningu siłowego dochodzi do mikrouszkodzeń, które czasami nawet regenerują się po 48 godzinach. Wszystko zależy od twojego wytrenowania.

Najlepszym regeneracją organizmu jest przespanie 8 godzin. Ja jeszcze potrafię usnąć po południu na 1-2 h ( po porannym, mocnym treningu ) Każdy jest inny, ale jeśli przesypiasz całą noc, bez przebudzeń, to twój organizm na pewno się zregenerował.

Przechodzimy do ćwiczeń.

Do wykonania tego ćwiczenia nie będziesz potrzebować żadnego specjalnego sprzętu. Musisz także wiedzieć, że nawet jeśli wydaje ci się, że dane ćwiczenie jest za trudne, najpierw je spróbuj wykonać 1 czy 2 razy, a po miesiącu dopiero wyciągnij wnioski.

Najlepszą rzeczą w tym ćwiczeniu jest to, że możesz je ćwiczyć w domu. Można  również poćwiczyć na siłowni. Najważniejszą rzeczą w wykonywaniu tego ćwiczenia jest utrzymanie motywacji! Powinnaś także wiedzieć, że nie musisz robić przerw pomiędzy każdym powtórzeniem, jak i pomiędzy każdym ćwiczeniem.

To ćwiczenie nie zajmie Ci dużo czasu, ponieważ wszystkie 3 ćwiczenia możesz wykonać w mniej niż 5 minut!

1.Wyskoki do góry z rękoma u góry to najlepsze ćwiczenia na całe ciało w tym brzuch. Spróbuj tak przez 2 minuty i codziennie dodaj po 30 sekund. Zobaczysz szybkie efekty.

2.Leżąc na podłodze unieś jedną nogę do góry wraz z dłońmi do góry, a następnie drugą nogę. Jeśłi nie możesz unieść tułowia, na początek same nogi wystarczą. Takie nożyce wykonaj

 

3.Skręty tułowia z kolanami to mega ćwiczenia na boczki. Możesz mieć też podkładki pod pięty to bardzo też wzmacnia uda.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk