Jak spalić Mięśnie Brzucha – 10 Dni Wyzwania – Gosia Klos

Jak spalić mięsnie brzucha - 10 Dni Wyzwania

Jak spalić Mięśnie Brzucha – 10 Dni Wyzwania – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Aby zachęcić Ciebie do ćwiczeń, najlepszym rozwiązaniem są wyzwania. I takie dziś właśnie zrobimy. Oczywiście, że przez 10 dni nie spalisz 40 kg i nagle będzie płaski brzuch. To jest nie realne. Nawet koktajle czy tabletki ci w tym nie pomogą, a nawet zaszkodzą.

Pisałam na ten temat wiele artykułów, ale przypomnę, że aby schudnąć 10 kg, potrzebujesz 3 miesięcy z treningiem siłowym, czyli z obciążeniem. Inaczej skóra będzie luzna, a tego nie chcemy.

Wszystko też zależy ile poświęcisz czasu dla siebie przez te 3 miesiące. Czy będziesz ćwiczyć 5 razy w tygodniu czy 1. Moje panie ćwiczą ze mną 5 razy w tygodniu na online 1 na 1 w domu i rezultaty są mega nawet do 18 kg w 3 miesiące.

Wszystko kosztuje i brak czasu powoduje zniechęcenie do ćwiczeń. Jeśli masz schudnąć 20 kg to potrzebujesz kopniaka z zewnątrz aby cię zmotywował, ustawił plan działania i był przy Tobie, a to niestety kosztuje.

U mnie nie idzie się na ilośc z klientami tylko na jakość. To tak samo jest jak z kawą. Jeśli chcesz pić kawę z odpadów kawowych to idziesz do super marketu i taką kupujesz, a jeśli chcesz pić Arabika, naturalną kawę i nie przetworzoną, to płacisz za filiżankę 30 – 40 zł, którą przygotowuje Ci barista (Barista jest zawodem o charakterze produkcyjnym, usługowym oraz artystycznym. Celem pracy baristy jest parzenie i podawanie kawy oraz sporządzanie napojów kawowych).

Wiele z nas nie zastanawia się jaką kawę pije, czy z jakim trenerem ćwiczy, czy w jakim samochodzie jeździ.  Ważne aby iść do przodu, tylko że pózniej po 50- siątce płacisz za to wysoką cenę.

Dlaczego? Trener z doświadczeniem zawodowym woła sobie wysoką cenę z wielu względów. Przede wszystkim ćwicząc nie zrobi Ci krzywdy gdyż to nauka, którą przeszedł przez te wszystkie lata pozwolą na do precyzyjnego i merytorycznego pracy z klientem. To jest właśnie ta jakość wiedza i doświadczenie.

Picie kawy? Mało kto zastanawia się co w tej kawie jest. Czy ma smak czy pachnie, ale niestety w niektórych kawach występuje środeki nie zdrowe dla organizmu. Największa obawa z pewnością dotyczy zawartości akrylamidu, czyli substancji rakotwórczej. … aminofilina i teofilina.

I tak bym mogła pisać i tłumaczyć jak to jest z jakością i cenami za jakość z różnych dziedzin.

Teraz wyzwanie w 10 dni. Ten czas jest po to abyś wdrożyła się w ćwiczenia i aktywność fizyczną. Jeśli potrzebujesz czasu, to kliknij tutaj po kolejny zestaw ćwiczeń. 

Pamiętaj o rozgrzewce 10 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń.

1. Ćwiczenie bardzo proste. Leżąc na plecach, opuszczasz naprzemiennie nogi. Raz prawą, a raz lewą. 3 x 15 powtórzeń.

Ćwiczenia na brzuch

2.Kolejne ćwiczenie w leżeniu, ale tym razem wznosy nóg na przemian do góry. 3 x 15 powtórzeń.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk