Jak SKUTECZNIE sie odchudzac – Gosia Klos

metamorfoza

Pozbywanie się zbędnych kilogramów.

Większość osób chce natychmiastowy rezultat. Dotyczy to każdej dziedziny życia. To coś jakby tabletka z krzyżykiem. Weźmiesz tabletkę i problem sam się rozwiąże. To nie działa!! Nie ma takiej możliwości aby zadziałało. W żadnej sferze naszego życia. Każda zmiana w życiu napotyka na przeszkody. Każda. Również zmiana dotycząca naszej wagi i figury. Dlatego tak ważne jest wprowadzanie ich (tych zmian) małymi krokami. Stopniowo. Nie wszystko od razu. Małymi krokami. Tym bardziej, że każda z nas jest inna. Każda ma inne życie, inne doświadczenia inny bagaż przeżyć i własnych problemów. Dlatego w tej książce postaram się pokazać jak łatwo poradzić sobie z własną figurą. Jednak to od Ciebie i Tylko Od Ciebie zależy, czy postanowisz wprowadzić te zmiany w życie, czy też stwierdzisz, no tak, ona ma rację, kiedyś się za to wezmę. Kiedyś nie istnieje. Zacznij od teraz. Nawet nie od jutra a dokładnie od teraz. Zacznij od postanowienia, danemu samemu sobie.

JESTEM Z TOBĄ I WIERZĘ W CIEBIE!!

  Jak zacząć?

Chciałabyś schudnąć, chciałabyś mieć zgrabną figurę. Chciałabyś być atrakcyjna, czuć się piękna. Tylko jak zacząć? Czy patrząc na te wszystkie dziewczyny, które dokonały metamorfozy ze swoim ciałem, czy nie masz czasami takiego odczucia, że one są jakieś inne, że im to się udało, że one to miały szczęście? Bardzo wiele z Was rozpoczynając dietę lub przygodę z odchudzaniem popełnia podstawowy błąd!

 

 CHCE TO ZROBIĆ SZYBKO… I OD RAZU MIEĆ EFEKT!

 

Mogę jedynie podejrzewać, że takie nastawienie bierze się z przekazów medialnych (radio, TV, Internet), gdzie słyszymy, że ktoś osiągnął coś w kilka dni.

metamorfoza

Nie tędy droga moje PANIE!

Wasze odchudzanie ma odwrotny skutek od zamierzonego. Kiedy wiele decyzji o odchudzaniu jest podejmowanych w pospiechu i nerwach lub gdy stajesz rano na wadze i widzisz, że jest w nadmiarze 20kg. Zawsze  pozostaje podstawowe pytanie:

Dlaczego chcesz schudnąć oraz jaki jest twój cel?

 

Zacznij od własnego DLACZEGO.

 

  • Dlaczego zależy ci na tym, aby mieć taką a nie inną wagę?
  • Co się stanie, gdy już będziesz mieć właściwą dla ciebie wagę i figurę?
  • Jak zmieni się, jak będzie wyglądało twoje życie, gdy tego dokonasz?

 

Jakie są Twoje, SZCZERE odpowiedzi? Pamiętaj, że Siebie Samej Nie Powinnaś Okłamywać! Być może jest dla ciebie ważne, aby znaleźć fajnego faceta. Być może czujesz, że twój obecny facet traci zainteresowanie twoją osobą i uważasz, że to przez figurę. Być może komuś zazdrościsz i też chcesz poczuć, jak to jest z taką a nie inną figurą. Być może usłyszałaś coś bardzo przykrego na temat swojej wagi.

 

Ustal swój własny cel

 

Nigdzie nie zajdziesz, jeśli nie w idziesz dokładnie tam, dokąd zmierzasz..

 

Musisz wiedzieć dokładnie, co zamierzasz osiągnąć. Jeśli to jest utrata kilogramów, zapisz sobie, ile dokładnie chcesz ważyć, ale nie ile chcesz schudnąć, tylko ile chcesz ważyć. W jaki rozmiar chcesz się zmieścić a jaki rozmiar chcesz nosić. To musi być konkretny cel, który da się zmierzyć. Po ustaleniu celu, dzielisz cały proces na etapy tak aby ustalić cele pośrednie. Zwiększy to motywację i pomoże w kontroli odchudzania.

PAMIĘTAJ, aby odchudzanie było zdrowe i przyniosło trwały efekt, możesz utracić max 1kg na tydzień, optymalnie 0.5 kg. Zwróć uwagę na to, że nadwagi nabytej przez kilka lat, nie pozbędziesz się zdrowo i skutecznie, przez 6-8 tygodni. Moje podopieczne zawsze się ważą na czczo, w ustalony dzień raz w tygodniu i przesyłają mi wyniki mailem. Druga fajną opcją kontroli swoich wyników, jest wykonywanie zdjęć swojego ciała w bieliźnie, raz w miesiącu.

Wtedy możesz porównać czy masz progres. Czasami waga nie jest dobrym miernikiem postępów. Ćwicząc na siłowni budujemy mięśnie, których objętość jest mniejsza w porównaniu do objętość utraconego tłuszczu. Wtedy zdjęcia mogą okazać się ważniejsze.

Kolejnym krokiem jest wybór diety, treningów i / lub własnego trenera. Najlepiej gdy będzie to dostosowane do twojej osoby, ponieważ każda z nas jest inna, na inną figurę i inną drogą dochodziłyśmy do naszej nadwagi. Dlatego najlepiej jest skorzystać z usług trenera. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie masz takiej możliwości aby zatrudnić własnego trenera, czytaj dalej, jest szansa, że poniższa wiedza i moje doświadczenie pomogą ci samodzielnie dojść do twojego upragnionego celu.

Jeśli chciałabyś zacząć ze mną współpracę od dziś, napisz do mnie lub zadzwoń. 

m.@klos@btinternet.com  lub  00447825268743 

Proszę pamiętać, ze moje terminy spotkań na PAŹDZIERNIK  się skończyły, są opłacone i zarezerwowane.

Zapraszam do współpracy! 

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk