Jak schudnąć szybko

Jak-schudnac-szybko

Jak schudnąć szybko. Jest wiele sposobów, aby stracić na wadze szybko. Jednak większość z sposobów sprawi, że będziesz głodna i niezadowolona. Jeśli nie masz silnej woli, to głód doprowadzić do rezygnacji z Twoich planów.

Zapytacie pewnie dlaczego i jak zrobić, żeby dotrzeć do końca??… już Wam odpowiadam. 

Przedstawię trzy stopniowy plan, który pomoże Wam osiągnąć odpowiedni cel i nie doprowadzi do rezygnacji Twoich planów.

Krok 1 –  Ogranicz cukry i skrobię ( węglowodany )

Są to produkty, które stymulują wydzielanie insuliny. Insulina jest głównym hormonem magazynowania tłuszczu w organizmie. Gdy insulina spada, tłuszcz łatwiej wychodzi z zapasów tłuszczu, a organizm zaczyna spalanie tłuszczów zamiast węglowodanów. Mówiąc prościej, Usuwając cukrów i skrobie (węglowodany) z diety obniża poziom insuliny. W ten sposób zabija Wasz apetyt i odchudzasz się nie czując głodu.

Krok 2 – Jedz białko, tłuszcz i warzywa

Każdy z posiłków powinien zawierać źródło białka, źródło tłuszczu i warzyw o niskiej zawartości węglowodanów. Przygotowanie  posiłków w ten sposób automatycznie przyniesie spożycie węglowodanów w zalecanym zakresie 20-50 gramów dziennie.

Źródła białka: Mięso – wołowina, kurczak, wieprzowina, jagnięcina
Ryby i owoce morza – łosoś, pstrąg, krewetki, homary, itp
Jaja – wzbogacone Omega-3 lub wypasane jaja są najlepsze.

Jeśli chodzi o utratę wagi, białko jest królem składników odżywczych. Polecam Wam moją dietę białkowa, z której skorzystało już tysiące osób i przyniosło fantastyczne efekty. Dieta Białkowa.  Dieta oparta na mięsie i warzywach zawiera wszystkie błonnik, witaminy i minerały, których potrzebujesz, aby być zdrowym.

Krok 3 –  Trenuj trzy razy w tygodniu

Najlepszym rozwiązaniem jest, aby zacząć chodzić  siłownię 3-4 razy w tygodniu. Zacząć od rozgrzewki, treningu siłowego, a następnie się rozciągnąć. Jeśli nie masz dostępu do siłowni, zacznij od spaceru 10 minutowego, stopniowo zwiększając, a kto nie lubi i tej formy ćwiczeń, to polecam basen.  Poprzez trening, można spalić kilka kalorii więcej i przyspieszyć swój metabolizm.

Jak schudnąć szybko. Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w swoim życiu,  zalecam kontakt z lekarzem i zrobienia sobie standardowych badań.

Na tym planie, możesz  najeść się aż do sytości i nadal będziesz tracić  mnóstwo tłuszczu.

Witaj w raju.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk