Jak rozjaśnić ciemne usta i przywrócić im różowy i naturalny kolor

usta jak je rozjaśnić

Jak rozjaśnić ciemne usta i przywrócić im różowy i naturalny kolor. Wargi są jedną z tych cech, na które zwracamy uwagę na ulicy czy w pracy. Dlatego kobiety tak bardzo troszczą się o różne szminki i inne produkty do pielęgnacji ust.

Są jednak chwile, kiedy twoje usta pozostawiają wiele do życzenia, są zbyt ciemne, suche i pękające, dlatego musisz mieć coś pod ręką, aby poradzić sobie z tym problemem najbardziej efektywnie i szybko.

Dzisiaj omówię kilka skutecznych sposobów na rozjaśnienie ciemnych ust, aby wyglądały naturalnie, różowo i pięknie.

# 1. Cytryny

Każdy wie o zdolnościach wybielania cytryny, dlatego też, jeśli chodzi o radzenie sobie z ciemnymi wargami, może to również pomóc. Wszystko, co musisz zrobić, to nanieść sok z cytryny na usta przed pójściem spać. Wypłucz rano i ciesz się efektem.

# 2. Cukier

Jednym z kluczowych sposobów utrzymania perfekcyjnie wyglądających warg jest szorowanie. Jeśli regularnie zwalniasz usta z martwych komórek, zawsze będą wyglądać najlepiej. Jedną z najłatwiejszych receptur na peeling byłoby zrobienie mikstury z cukru i oliwy z oliwek.

# 3. Miód

Miód ma wiele zalet, a utrzymywanie lekkich i nawilżonych warg jest z pewnością jednym z nich. Po prostu nałóż miód na usta przed pójściem spać, a następnie spłucz je rano i będziesz zaskoczony wynikiem.

# 4. Mąka 

Połącz gram mąki z miodem i jogurtem, aby uzyskać pastę. Nałóż pastę na usta i pozostaw na około 30 minut, a następnie spłucz. Rób to regularnie, a wkrótce zobaczysz wynik.

# 5. Burak

Burak ćwikłowy, pomimo koloru, ma doskonałe zdolności wybielania. Po prostu nałóż trochę soku z buraków na usta pięć minut i spłucz.

# 6. Róża

Połącz wodę różaną z miodem i nałóż mieszankę na usta. Trzymaj ją przez około dziesięć minut. Jeśli powtórzysz miksturę dwa razy dziennie, nie tylko rozjaśnisz usta, ale także nadasz im delikatny różowawy odcień, jaki mają róże.

# 7. Granat

Granat doskonale nadaje się do przywrócenia naturalnego koloru ust. Aby osiągnąć cel, musisz zmiażdżyć niektóre z jego nasion i połączyć je z śmietaną i wodą różaną, a następnie nałożyć na usta. Szoruj delikatnie usta, a następnie spłucz.

# 8. Ogórek

Ogórek ma również zdolność wybielania. Wszystko, co musisz zrobić, to pocierać niektóre plastry na ustach i pozwolić im zanurzyć się.

# 9. Kurkuma w proszku

Proszek kurkumowy ma wiele zalet. Jeśli połączysz go ze śmietaną, otrzymasz ładną pastę do wybielania ust. Nałóż pastę na usta, wmasuj ją w usta, a następnie spłucz.

Każdy jest inny, więc przypisy też będą działały inaczej. U jednych kurkuma pomoże, a u drugich granat. Spróbuj i daj mi znać, pisząc na dole w komentarzu.

Pamiętaj, że zwiększasz swoją samoocenę i osiągasz osobiste cele, otwierając drzwi do świata fitness i zdrowego stylu życia. Spróbuj teraz, aby jak najszybciej zobaczyć najlepszą wersję siebie.

Jestem po Twojej stronie podczas całej Twojej podróży! Bądź zmotywowana, a możesz osiągnąć swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z naszych wielu artykułów, aby uzyskać inspirację lub napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, udostępniając im ten artykuł i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk