Jak Pozbyć się złogów Tłuszczów z Jelit – 10 kg

złogi jelit, detox

Jak Pozbyć się złogów Tłuszczów z Jelit – 10 kg. Tłuszcz występuje w dwóch typach w naszym ciele. Jeden rodzaj tłuszczu znajduje się w twoim brzuchu, a drugi rodzaj tłuszczu znajduje się pod skórą brzucha. Tłuszcz wewnątrz brzucha nazywa się tłuszczem trzewnym i nie mamy żadnej kontroli nad tym rodzajem tłuszczu, ponieważ jest on genetyczny.

Podczas gdy inny rodzaj tłuszczu jest nazywany tłuszczem podskórnym, jest to spowodowane nadmiernym stosowaniem tłustych i szybkich produktów spożywczych. Z powodu tego rodzaju tłuszczu twój brzuch staje się sflaczały. W tym artykule podzielę się z Tobą sposobem na pozbycie się tłuszczu i obwisłego brzucha.

Przepis: Nasiona Chia z wodą

Składniki:

Nasiona Chia, jedna łyżka
Woda, jedna szklanka
Miód, jedna łyżka

Jak zrobić:

Weź jedną szklankę wody i dodaj jedną łyżkę nasion chia.
Wymieszaj składniki, a następnie zostaw szklankę wody na godzinę.
Po 30 minutach zobaczysz, że te nasiona wzrosły.
Teraz dodaj jedną łyżkę miodu i dobrze wymieszaj przez jedną minutę.
Rozwiązanie problemu pozbycia się tłuszczu z brzucha jest teraz gotowe do użycia.

Jak stosować;

Używaj wody z nasion chia rano na godzinę przed śniadaniem. Aby uzyskać lepsze wyniki, użyj go także dwie godziny po kolacji na noc. Kiedy wstaniesz zacznij robić trening 40 min ze mną. Tu jest link to pakietów.

Korzyści :

Nasiona Chia są bogate w błonnik i dlatego stosowanie tych nasion jest bardzo skuteczne w pozbywaniu się tłuszczu z ciała. Istnieją również kwasy tłuszczowe omega 3 w nasionach chia, a zatem nasiona te pomagają usuwać toksyny z organizmu i odtruwać organizm.
Kiedy używasz nasion chia, przyspiesza to tempo przemiany materii i pomaga w szybszym spalaniu tłuszczu.

Trenuj i nie spożywaj fast foodów, gdy używasz tego napoju – Sraczka murowana. Spacer 30 minut i ten napój to rewelacyjne połączenie, a najlepiej po kolacji. Ten domowy środek na pozbycie się tłuszczu  jest bardzo skuteczny, a także daje szybkie rezultaty. Lek nie ma żadnych skutków ubocznych. Tak więc postępuj zgodnie z prostymi wskazówkami powyżej i szybko uzyskaj szczupłe ciało.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk